Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Bezpieczeństw to podstawa i jeśli dziecko małe to polecam jazdę tyłem do kierunku jazdy a jeśli chodzi o fotelik to taki które ma wszystkie testy i atesty ale one swoje kosztują. Ale teraz są 500 plus itp to na fotelik można odłożyć  Polecam firmę 8gwiazdek oni tam ci pomogą z fotelikiem

0 0
zgłoś post
do moderacji
zlotarybka
Lekarz
post napisany:

Długo szukaliśmy i czytalismy aż wybraliśmy fotelik Cybex cloud z. Super sprawa. Stwierdziliśmy, że nie ma sensu oszczędzać na wygodzie i bezpieczeństwie dziecka. Model z bazą isofix, baza obrotowa. Naprawdę rewelacja! Cena wysoka, ale warto kupić. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

My posiadalismy  maxi cosi city i bylismy z niego zadowoleni. Teraz po porodzie druga corka tez bedzie w nim jezdzic. Jak corka miala roczek zakupilismy maxi cosi tobi. Teraz corcia ma 3,5 roku i nadal w nim jezdzi. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
zlotarybka
Lekarz
post napisany:

Nie napisałam o zaletach cloud z. Duży daszek świetnie chroni przed słońcem. Obrotowa baza umożliwia wpinanie dziecka w pasy przodem do rodzica, co szczególnie przydaje się przy wiercacym się dziecku albo gdy wpinamy śpiącego malucha. No i fotelik można rozłożyć do pozycji prawie leżącej, co ma znaczenie, gdy wpinamy fotelik przez adaptery na stelaż wózka-dziecko nie przyjmuje przewlekłe pozycji siedzącej. Przy kupnie warto zainwestować w droższa tapicerkę-dziecko mniej się poci. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mirkairka
Mama
post napisany:

Ja mam pasy smartkidbelt dla starszego dziecka i bardzo sobie chwalę. jest bardzo bezpieczny,

0 0
zgłoś post
do moderacji
Pakki
Mama
post napisany:

Dla starszego dziecka dobry jest ten pas smart Kid Belt, bezpieczny, można wszędzie ze sobą zabrac, oj znakomity wynalazek

0 0
zgłoś post
do moderacji
laura02
Mama
post napisany:

Powiem szczerze, że ostatnio przyjrzałam się rzeczywiście różnym ofertom w tym zakresie i jedna oferta, drugiej nie jest równa....  Powiem tak lepiej dołożyć i kupić coś naprawdę porządnego, bo taki fotelik jakby nie było długi czas będzie służył dziecku.  Mnie spodobał się fotelik samochodowy MaxSpace Comfort System +  https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-maxspace-comfort-system/?color=GreyMax.01 , bo naprawdę został on stworzony z myślą o dziecku i to w każdym aspekcie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
NatkaF
Mama
post napisany:

Dla syna kupilismy fotelik firmy Avionaut  i teraz dla córki również zamierzamy skorzystać z tej firmy. Jest to bardzo fajna Polska firma która korzysta z najnowszych technologii.  Testowane foteliki, najwyzsze bezpieczeństwo. A ceny zdecydowanie niższe niż popularnych i tak rozchwytywanych marek. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mirkairka
Mama
post napisany:

Sprawdza się super, używamy Smart Kid Belt. Ma bardzo wysoki poziom testów. W sieci bardzo pozytywne opinie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
WickyCassidy88
Mama
post napisany:

Hmm dużo jest tych foletików, są chyba te maxicosi, są jeszcze chyba z lionelo, jest teżten blog 8 gwiazdek i na YT taki pan prowadzi swój kanał i doradza te foteliki

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby