Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
ja74
Mama
post napisany:

Lepiej jak dziecko będzie jeździło w foteliku tyłem w kierunku jazdy,dlatego że tak jest lepiej. Trzeba dbać o siebie, odżywiać się zdrowo, ćwiczyć, robić zakupy, sprzątać w domu, chodzić na spacery, uczyć się języków obcych.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewelina 26
Mama
post napisany:

Ja za to przy zakupie fotelika polecam zwrócić uwagę na to czy posiada wszystkie niezbędne atesty, czy jest bezpieczny dla dziecka, czy maluch będzie miał problem żeby się z niego samodzielnie wydostać. I jeszcze jedna ważna kwestia, o której niestety czesto zapominamy. Sprawdżmy o ile to możliwe czy fotelik bez żadnych problemów zmieści się nam do samochodu 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Atesty atestami. Prawda jest taka, ze zaden fotelil nie uchroni dziecka przed wypadkiem. Czy kazda z was wie, ze najbezpieczniej jest montowac fotelik na srodku? A jesli nie ma takiej mozliwosci to za pasazerem. Jesli zdarzy sie wypadek w ktorym auto wjedzie w bok drugiego auta akurat tam gszie jest fotelik to watpie ze dziecku nic sie nie stanie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olajj
Mama
post napisany:

My drugi fotelik kupiliśmy mąci cosi tobi . Jesteśmy z niego zadowoleni . Jest dobrze wykonany , ładnie się prezentuje . My możemy polecić z czystym sumieniem , ale zdaje sobie sprawę , ze to trudny wybór , bardzo trudny.   

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamatatatestuje
Mama
post napisany:

My pierwszy fotelik dla noworodka mieliśmy Cybex Atom5 z bazą. Spełniał wszystkie normy bezpieczeństwa, ale był bardzo ciężki więc niepraktyczny. Kolejny kupiliśmy Axkid Minikid 2.0 ze względu na bardzo dobre opinie i spełnianie szwedzkich norm dla fotolików montowanych tyłem.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Mamatatatestuje my też mamy cybex aton5 i faktycznie jest bardzo ciężki. Kolejnym minusem dla mnie jest to że wkładka jest zamontowana na stałe i nie można jej wyciągnąć. Jakbym miała kolejny raz kupować fotelik to nie zdecydowalaby się na niego. Chcieliśmy maxi cosi ale mamy za krótkie pasy w samochodach i nie dało się go zapiać 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Fotelik przede wszystkim musi być dopasowany do auta. Dziecko nie będzie bezpieczne nawet w najdroższym foteliku samochodowym jeśli będzie on źle dopasowany lub złe zamontowany. Inna kwestia to jakość fotelika. Zwykły z supermarketu, czy inne, które mają homologacje, a nie testy to można sobie z niego zrobić zabawkę dla dziecka. W trakcie wypadku nie daje bezpieczeństwa. Mało tego stwarzać może dodatkowe zagrożenie. Niestety dużo jest ludzi, którzy bagatelizują temat i dalej będą się upierać, że najlepszy fotelik dziecka przed śmiercią nie uchroni.. Ok wiadomo 100% gwarancji nic nie daje, ale lepiej minimalizować te ryzyko. Tym bardziej, że bezpieczne foteliki są dostępne już za niewiele więcej niż 300 zł 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magda010
Mama
post napisany:

moj sie chyba Riko nazywa ale nie kupowalam go tylko dostalam tzn odkupilam od kolezanki ktorej malec juz  niego wyrosl. mialam klopot z wybraniem wozka a co dopiero z fotelikiem wiec wzielam sprawdzony i jest ok

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Mieliśmy maxi cosi lupinke teraz mamy avionaut kupiliśmy fotelik przodem bo synek bardzo się denerwowal jak był tyłem nie przejechales z nim dwuch metrów taki krzyk ale najlepiej dziecko przewozić tyłem jak najdłużej się da 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Jeździliśmy na początku w foteliku kiddy evoluna i-size plus, to jedyny fotelik, w którym można wozić dziecko w pozycji leżącej i to do nas przemówiło, oprócz teof to jeden z większych fotlsi, dzięki czemu nie musieliśmy wymienić fotelika w 6 miesiącu życia naszego wielkoluda 😂 teraz wymienjlismy na fotelik britax romer dualfix m i-size i też jesteśmy zadowoleni. Jazda tylko tyłem dla nas 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Baby