Nawigacja:
  • Forum sekcje
  • Dziecko
  • Gdzie najczęściej kupujecie dobre jakościowe i niedrogie ubranka dla dzieci powyżej 3 roku życia?
Gdzie najczęściej kupujecie dobre jakościowe i niedrogie ubranka dla dzieci powyżej 3 roku życia?
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
WAnna
Mama
post napisany:

https://endo.pl/ cudne grafiki i niebanalne teksty na ubraniach, jakość dobra gęsta bawełna. Mają też dla dorosłych odpowiedniki np.koszulki i piżamy więc można kupić sobie i dzieciom takie same. Ja mam i dzieci szczęśliwe że takie same jak mama i tata maja. Druga moja miłość to mybasic.pl piękne kolory dobra jakość produkcja polska, wysyłają w porządnym pudełku tekturowym i dodają gratisy naklejki dla dzieci, moje je uwielbiają i chodzic też w tych ciuchach najbardziej lubią. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Wanna dzięki za namiary, chętnie sprawdzę co mają ciekawego skoro polecasz jakość. Ja ostatnio byłam w pepco na zakupach i to był ostatni raz. Ja rozumiem, że ceny niskie i nie można oczekiwać cudów, no ale już porzadniejsze są często ciuchy z aliexpress, albo porównywalnie złej jakości. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
WAnna
Mama
post napisany:

Juliankowyswiat dla mnie pepco to też porażka, zdążą mi się kupić tam skarpetki lub dresy po domu bo reszta okropna, cienka ta bawełna dziury zaraz się robią, powyciagane na szwach, no wiadomo najtansza chinszczyzna. Te sklepy co poleciłam to może nie najwyższa półka ale zaraz po niej 😉 dla mnie są ok miękka bawełna i gęsta w miarę. Cenowo da się przeżyć szczególnie jak mają promocje i wyprzedaże. Wolę mieć zestaw kilku porządnych ciuchów niż tonę szmat i produkować kolejne góry śmieci co przy dzieciach i tak jest często nieuniknione. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Wanna zgadzam się. Wszystkie ubranka co mamy z pepco są do jedzenia 😂 poplamione, do chodzenia po podłodze. Nie żal mi ich. Kupiłam kilka szt. Po praniu jak szmaty. Przez niektóre głowy nie można przełożyć. Do tego jakieś dziwne przebarwienia wychodzą, jakby wewnątrz materiału był ukryty barwnik czy coś. Czarna  magia normalnie 😜

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

My nie możemy jakoś dobrać rozmiarowo w pepco naszego malucha. Długi i chudziutki to albo spodnie za krótkie albo robią za szerokie w pasie i spadają z niego :) dużo w lidlu kupuję lupilu. Nam odpowiadają. 5.10.15. I smyk też :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karpatia
Mama
post napisany:

Również często przez internet. Zakupy internetowe są dla mnie o wiele wygodniejsze. Mam dzieci, które nie znoszą chodenia po galeriach handlowych. Wiem jaki mają rozmiar, tak wiec po prostu wolę ubrania zamówić w sklepach online i nie denerwować siebie oraz ich.

Jesli szukacie ładnych i dobrych jakosciowo ubranek polskiej produkcji, polecam My princess:

https://myprincess.pl/kategoria/body

W sklepie mają piękne ciuszki dla małych dziewczynek. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Czika89
Mama
post napisany:

Kupowaliśmy w wielu sklepach, ale no przyznać muszę że przez internet jest o wiele wiekszy wybór... Teraz chwale sobie zakupy na https://www.szipszop.pl , po pierwsze wybór, po drugie materiał jest porządny!:))

0 0
zgłoś post
do moderacji
itsolii
Mama
post napisany:

ja ostatnio zaczęłam kupować na stronie https://leadmy.pl/p/90xN/iDJj/v0MS jak i w H&M i Smyku :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Szedałka
Mama
post napisany:

H&M, Zara, Smyk, czasem nawet w Auchanie trafi sie cos fajnego i dobrej jaosci w niedużej cenie :) Albo w Lidlu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
magdalenastok
Mama
post napisany:

Ja często kupuję na vinted, ale ostatnio koleżanka poleciła mi fajną stronę taniko   super jakość

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic Dermedic Baby