Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
MarcelkowaMama
Mama
post napisany:

W przypadku pojawienia się już odparzeń, z fragmentami ranek polecam stosowanie maści pięcornikowej (bez kwasu bornego) lub nadmanganianiu potasu ale to tylko wyłącznie w czasie zaostrzenia zmian.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Madzialenka87
Mama
post napisany:

my unikamy "odparzeń" syn ma wrażliwą pupe i nie możemy od urodzenia stosować chusteczek nawilżanych tylko cały czas woda i waciki (płatki)........troche kłopotu ale już się przyzwyczailiśmy....chustki wodne tez odpadajom 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

U Nas na odparzenia sprawdził się Alantan dermoline zielony z Wit. F mycie pupy pod kranem no i częste wietrzenie.

3 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Na poczatku nie pomagalo nam nic. Kolezanka polecila clotrimazolum, zmienilismy pieluchy i jak reka odjal. Teraz uzywamy sudocremu jak cos sie dzieje i pomaga. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
MamaLiwki
Mama
post napisany:

U nas odparzenia zaczęły się przez zmianę pieluch z Pampersa na dady. Pomagał wtedy tylko clotrimazolum. Kiedy wróciliśmy do Pampersow odparzenia zniknęły. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

Nadmanganian potasu najlepszy na odpażenia fajnie zasusza tylko po kąpieli w Nadmanganian potasu nie wolno już niczym smarować 

1 0
zgłoś post
do moderacji
moniawp5
Mama
post napisany:

Polecam krem Clotrimazolum działa bardzo szybko 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Krem ziaja 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Chyba że nic nie pomaga to może wina pampersow

1 0
zgłoś post
do moderacji
zancia123
Mama
post napisany:

tak odparzenia, a raczej wysypka pojawiła się u mojej córki, kiedy kupiłam oryginalne PAMPERSY i do słownie po dwóch sztukach miała wysypke i zaczerwienienia. Byłam u lekarza z tym, kazała zmienić pampersy i smarować maścią na odparzenia ALANTAN. Zmieniłam na buedronkowe DADA i smarowałam maścią i po 2 dniach wszystko zniknęło.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby