Nawigacja:
Dziecko |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mm
Mama
post napisany:

Proszę o opinie ja to było u Was mamusie włoski,loczki u dziecka jak zetnę to,czy odrosnà piękne kręcone?Ścinać trzeba by rosły mocniejsze,błyszczące,grubsze?Trochę mi szkoda ścinać,zastanawiam się proszę o wasze doświadczenia w tej sprawie?

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Moje dziecko akurat długo było bez włosków teraz pojawiły się śliczne włoski i z tyłu loczki- my nazywamy to kiteczką:)na razie nie scinamy,a le trzeba. Ja jak byłam mała to miałam śliczne loczki i jak mi podcięli to nadal one były:)

1 0
zgłoś post
do moderacji
MamaElf
Mama
post napisany:

No ja bym chyba nie scinala. Szwagierki córka miała śliczne loczki i ona jej nie scinala teraz ma piękne długie loki  Nie miało to wpływu u niej na zdrowie włosa bo chyba u dzieciaczkow to inaczej bez farbowania i innej chemii może się tak nie niszczą 

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

Córcia nie miała loczków, ale często słyszę od znajomych, których dzieci miały, że po pierwszym obcięćiu już nie odrastały takie ładnie zakręcone. Pewnie nie jest to żadna reguła. Tak akurat najczęściej działo się wśród moich znajomych 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

Nie wiem. Moje córki mają proste włosy. Nie wiem jak obcinanie loczków mogło  by wpłynąć na ich wyprostowanie.  Pewnie byłabym się obciąć przy samej skórze, albo na jakoś bardzo króciutko no ale przecież nikt chyba nie obcina na łyso.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Hmm, nie mam pojecia. Aczkolwiek ja bym nie obcinala, bo po co? Nie wiesz czy po obcieciu te wloski faktycznie odrosna czy nie. A tak na dobra sprawe, po co je obcinac? Czy one przeszkadzaja dziecku? Corka poki co nie ma lokow, dopiero te wloski zaczynaja rosnac. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna 1993
Mama
post napisany:

Mój synek urodził się z bujną czuprynką, więc po kilku miesiącach zrobiły się loczki, gdyż włoski stały się już za długie i same zaczęły się kręcić. Dlatego trochę je podcięliśmy, bo ciągle ktoś mówił "o, jaka śliczna dziewczynka"... Poza tym włoski zaczynały wchodzić do oczu, uszu, więc konieczne było skrócenie. Później loczki zniknęły. Ale jeżeli dziecku nie przeszkadzają w niczym loczki, to rzeczywiście szkoda obcinac.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

Tak mówią że jesli się ścina często to włoski odrastają grubsze i mocniejsze. Niestety nie u wszystkich dzieci się to sprawdza. Ja obcinałam córce do 5 roku zycia na krótko(nie dawała sie czesać) a włosy teraz i tak ma  strasznie słabe i bardzoo jej wypadają. Ale myślę że podcinać warto, zawsze to lepiej dla malucha.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Też myślę, że podcięcie włosków zawsze jest z korzyścią dla maluszka. My też stoimy przed tą decyzję i czekamy aż będzie cieplej- bo nzów zimno wraca. W sumie synek ma tylko z tyłu więcej włosków, więc dużo nie ubędzie.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Różnie to bywa z włosami czasami obcięcie włosów idzie na plus a czasami włosy inaczej reagują, myślę że ja bybym bardziej się zastanowiła czy dziecku taka długość nie przeszkadza na codzień a jeśli tak to bym odrazu troszkę podcięła 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby