Nawigacja:
Czy będąc w ciąży korzystałyście w dużej ilości z komputera?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
moNika88
Mama
post napisany:

czy bedąc w ciazy korzystałyście w duzej ilosci z komputera- bo jednak promieniowanie ktore wydziela komputer nie jest zbyt zdrowe dla rozwijajacego sie malenstwa. jak to jest z Wami? Czesto tez komputer słuzy w pracy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

Ja w pracy całe dnie spędzałam przed komputerem ,później na l4 jak byłam to raczej korzystałam z telewizora i telefonu ale pod koniec ciąży musiałam się przeprowadzić i padło na laptopa ale mojemu synkowi niczego nie brakowało pk porodzie i rozwija się prawidłowo 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mamatatatestuje
Mama
post napisany:

W obecnych czasach chyba nie da się już uniknąć ekspozycji na 'ekrany'. Ogólnie kiedyś czytałam w prawie pracy, ze kobieta w ciązy powinna mieć skrócony czas pracy przy monitorze, ale tak naprawde jest to przestarzały zapis i dotyczył ekranów starego typu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

Musze powiedziec że bardzo często i długo korzystałam z laptopa będąc w ciąży. Teraz to chyba wszystko działa źle na ciąże. Tak samo ja słyszałam że będąc w ciązy nie powinno się mieć rureta w pokoju w którym śpi kobieta. Ja miałam i jakos nic się nie działo złego. A malutka jest całkowicie zdrowa :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Nie nie spędzałam dużo czasu przed komputerem ponieważ go w domu nie mam, przed laptopem bardzo żadko, więcej czasu spędzałam z telefonem w ręce albo przed telewizorem, ale myślę że tu chodzi bardziej nie o promieniowanie teraz tylko o to jak długo siedzimy w jednej pozycji i jak nasz kręgosłup i brzuszek na to reaguje

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Ja też korzystałam z komputera w ciąży. Wiadomo, że promieniowanie jest, ale w dizsiejszych czasach wszystko działa negatywnie. Tak ważne jest to, aby nie siedzieć cały czas przed komputerem tylko robić przerwy i się ruszać.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

Prawdę mówiąc to ja chyba z komputera to tak dość mało kożystałam, bardziej sie skupiłam na tablecie bądź telefonie. Ale za to telewizor szczególnie w pierwszej ciąży "chodził" chyba bez przerwy całymi dniami.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

Przyznam szczerze że spędzałam wyjątkowo dużo czasu przed laptopem czy z komórką w ręku, wydaje mi się że telefon chyba ma jeszcze bardziej negatywne oddziaływanie niż komputer. Z jednej strony człowiek zdaje sobie sprawę z tego że warto unikać narażania się na promieniowanie a z drugiej ciężko funkcjonować bez komputera kiedy to nawet zakupy robimy przez internet

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Spedzalam pol dnia przed komputerem. Przed ciaza moglam siedziec nawet caly dzien, ale pozniej wszystko sie zmienilo, zaczela mnie bolec glowa, czasem nie moglam patrzec w monitor i bylo mi po prostu nie wygodnie. Zostalo tak do tej pory. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja na początku ciąży dużo czasu spędzałam siedząc przed laptopem ale później z czasem zaczęło mi wszytko dokuczać (miałam duży brzuszek) i już tak dużo nie korzystałam z laptopa bo było mi nie wygodnie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic