Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Emilia Wakulinska ją nigdy nie miałam problemów z nerkami. Ale wodonercze przez długi czas nie daje żadnych objawów. Często przypadkowo po zrobieniu badań wychodzi na jaw że coś takiego miało miejsce. Ale mogą po jakimś czasie pojawić się objawy takie jak rzadkie lub zbyt często oddawanie moczu lub ból w okolicach lędźwi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna Pietranik
Mama
post napisany:

Ja właśnie w tym tygodniu miałam atak kolki nerkowej w nocy. Obecnie 39 tc. Silny, nagły i ostry ból wyrwal mnie ze snu. Nie dałam rady się poruszyć, oddychać a nawet mówić. Mąż spał obok a ja nie byłam w stanie nawet go obudzić. Trzymało z 15 min i puściło. Liczę, że nie wróci. Okazało się, że mam piasek w nerce i macica ją uciskala. Staram się dużo pić i dużo sikac. Pomaga. :) nie życzę nikomu tego bólu. Dodam, że nie miałam bólu podczas sikania, krwi w moczu ani infekcji. Wyniki badań moczu w normie. Atak wywołał po prostu ucisk macicy na nerkę, więc nie zawsze wcześniej są jakieś wcześniejsze symptomy. A że w nerkach piasek czy kamienie ma pół narodu, więc może się to zdarzyć w zaawansowanej ciąży i tyle. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magda010
Mama
post napisany:

Ja na szczęście nie mam kłopotów z moczem ani z kamieniami w ciąży choć przed ciąża Coś mi tak doskwierało i robiłam usg i mam jakieś małe zlogi ale nie dają o sobie teraz znać na szczęście oby było tak dalej 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Ból kolki nerwowej to najgorsze dziadostwo jakie przeżywałam ale czym było spowodowane to nie mam pojęcia. Zastoju nie miałam i bardzo współczuję, że ktoś taki coś miał i chyba są na to jakieś zapewne leki które szybko Pogonią chorobę 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Baby