Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Osamagda
Mama
post napisany:

Czy któraś z mam zmagała się podczas ciąży z zastojem moczu w nerce? Czy doświadczyłyście kolki nerkowej? Jakie rozwiązanie zaproponował Wam lekarz, cewnikowanie czy przeczekanie tego okresu? Czy Wasze badania moczu również ze względu na zastój były kiepskie? Przyjmowałyście jakieś preparaty doustne typu urofuraginum czy urosept? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

Ja jestem w 32 tygodniu ciąży. I całe szczęście nie mam większych problemów z moczem i nerkami. Jedynie trochę nabłonków było, ostatnio kilka szczawianów wapnia. Brałam urosept trzy razy w tygodniu i jakoś antybiotyk dwa razy w odstępie tygodnia i przeszło mi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Mnie nie spotkał naszczęście ból kolki nerkowej ale moja siora miała stał kolki nerkowej i dosłownie wiła sie z bólu. Dlatego mogę sobie tylko wyobrazić jak to musiało boleć. Wiem że miała leki moczopędne przepisane przez lekarza i musiała zrobić badanie moczu przed leczeniem i po nim żeby sprawdzić czy wyniki się poprawiły.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

no własnie z tego co czytałam bardzo wiele kobiet w ciazy spotyka problem zastoju, w wiekszosci przypadków nic sie z tym nie robi, natomiast w momencie kiedy pojawia sie ból i goraczka świadczy to o ZUM i nalezy zgłosic sie na izbe przyjęć, u mnie ze wzgledu na wyzej wspomniane objawy załozono cewnik, zdjety został dopiero po porodzie

0 0
zgłoś post
do moderacji
ja74
Mama
post napisany:

Ja nie miałam takiego problemu i w ciazy nie było żadnych chorób,więc nie wiem co masz zrobić żeby lepiej. Ale może idź do lekarza i on tobie powie co mozesz zrobić w takiej sytuacji i co mogłabyś zrobić żeby było lepiej,a nie źle.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Ja nie miałam problemu z nerkami, moja siostra ma problemy z nerkami ale naszczescie podczas ciąży nic jej się nie dzialo, wiem że to potworny ból i nie życzę tego żadnej kobiecie a w szczególności ciężarnej bo napewno maluszek też odczuwa ból

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Ja na szczęście nie miałam problemu z nerkami ani kolki nerkowej w czasie ciąży, ani nikt z mojej rodziny.Ale mogę tylko się domyślać jaki to musi być potężny ból.Bardzo współczuję. Najlepiej z tym problemem udać się do lekarza i napewno dobierze odpowiednią metodę leczenia.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Mnie zastój dopadł w okresie połogu, to była masakra. Nie mogłam się wysikać. Konieczny był wyjazd na SOR, ponieważ przez wiele godzin nie oddawałam moczu. Otrzymałam antybiotyk, który postawił mnie na nogi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Rowniez nie mialam tego problemu, ale wspolczuje kazdemu kto musial sie z tym zmagac i to jeszcze w ciazy. Musi to byc naprawdę kiepskie uczucie. Ciesze sie, ze sama nie musialam sie z tym zmagac, bo chyba bym oszalala. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

A jak sie objawia taki zastoj moczu w nerce? Czasem bola mnie nerki, ale nigdy nie wiazalam tego z niczym zlym. Mam nadzieje, ze mnie to nie dopadnie, choc mialam mala infekcje ukladu moczowego w ciazy, ale urosept i urofuragina postawily mnie na nogi. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby