Nawigacja:
Ile razy w zaawansowanej już ciąży odwiedzacie toaletę w ciągu nocy?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
moNika88
Mama
post napisany:

Drogie mamusie, ile razy w ciągu nocy odwiedzacie toaletę żeby zrobić siku. A tak naprawdę oddać kilka kropelek moczu. Im ciąża zaawansowana to parcie na pęcherz jest coraz większe. Ja już mam czasami dość, nie mam siły tak wstawać np co 3 godziny.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olajj
Mama
post napisany:

Ja nieraz wstaje 2 razy , a nieraz 5 razy ... Staram się poć najpóźniej o 20.30 wodę żeby jakoś przetrwać noc . Ale ja jednak jak idę do toalety to nie oddaje tylko kilku kropelek tylko sikam i sikam ;) Strasznie to rozbudza i rano ciężko jest wstać 

0 0
zgłoś post
do moderacji
netka505
Mama
post napisany:

U mnie było tak, ze przed samym zaśnięciem chodziłam kilka razy, żeby już w nocy nie chodzić. Ale i tak z raz musiałam przeważnie iść. W dzień piłam duo wody wiec wizyty w toalecie były bardzo częste.                            

0 0
zgłoś post
do moderacji
Dorota1996
Mama
post napisany:

Jak byłam w ciąży to wstawalam prawie co godzinę. To było takie męczące. Jeszcze ta bezsenność która dokuczala przeokropnie. Jak już zasnelam to budziłam się za około godzinę i biegiem do toalety na siusiu. Pozniej znowu było ciężko zasnąć. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaElf
Mama
post napisany:

Ooooo. Ja w nocy wstawala niekiedy i 10 razy.. Ile nie przespanych nocy przez ciągłe siusiu. Im większy brzuch tym gorzej było. A jeszcze ta woda bo przecież pić trzeba  gonila jeszcze bardziej. Po porodzie napewno zaoszczedze na wodzie i papierze toaletowym ;) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania35702
Mama
post napisany:

Pamiętam że w ciąży potrafiłam wstawać kilka razy w nocy. Czasem kilka razy pod rząd. Często  nawet wydawało mi się, że mi się chce, a tak naprawdę mi się nie chciało. Poprostu miałam takie uczucie a jak przyszło co do czego to tylko sobie posiedziałam.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

Ja wstaałam zazwyczej do 2 razy w ciągu nocy. To zależy tez od tego ile piłam przed spaniem, jesli dużo to wizyt było do 4 ale starałam sie nie pić przed spaniem, ewentualnie małe łyczki i zazwyczaj było to dwa razy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

Ja w nocy wstałam około 3-5 razy ale zanim usnełam to chodziłam do łazienki co 2 minuty i czasami już nie miałam siły ale musiałam iść. Czasami tak potrafiłam wystartować do łazienki że mąż zastanawiał się czy nic mi się nie stało że tak szybko szłam 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Bardzo dużo razy chodziłam do toalety i w dzień i w nocy. Było to męczące, w dzień bo musiałam szukać zaraz toalety jak byłam poza domem a w nocy wiadomo trzeba było wstawać, ale potem jak urodzi się dziecko też trzeba wstawać więc można powiedzieć że trzeba się do tego przyzwyczaic. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna 1993
Mama
post napisany:

Częste sikanie chyba żadnej kobiety w ciąży nie ominie. Taki już urok tego stanu. Jest to uciążliwe, zwłaszcza będąc poza domem, gdzie nie zawsze jest możliwość szybkiego skorzystania z toalety. Ja na szczęście większość czasu spędzałam w domu, więc nie miałam tego problemu i kiedy musiałam, mogłam iść do toalety. Pod koniec ciąży w dzień chodziłam czasami nawet co godzinę, w nocy mniej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Emulsja ochronna dla dzieci SPF 30