Nawigacja:
Czy zdecydowałyście się na sesję zdjęciową z brzuszkiem?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
moNika88
Mama
post napisany:

Drogie mamusie czy będąc w ciąży już tej zaawansowanej bo wiadomo brzuszek jest już pokaźny czy zdecydowaliście się na sesję zdjęciową aby utrwalić te chwilę. Bo to cudowny czas oczekiwania na słoneczko.

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

W pierwszej ciąży chciałam by mąż mi zrobił takie zdjęcia. Normalne, zwykłym aparatem, ale nie zdążyliśmy, gdyż urodziłam nagle w 34 tygodniu ciąży. Może teraz nam się uda, ale również i tym razem nie wybierzemy się do fotografa, a jedynie sami coś zrobimy na pamiątkę 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Myślałam o takiej sesji ale w końcu to kupiliśmy z mężem lustrzanke i sami robiliśmy zdjęcia. Nie chciałam w końcu sesji bo marzyła mi się w plenerze, a będąc w zaawansowanej ciąży była zima nie była by atrakcyjna dla mnie taka sesja. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaElf
Mama
post napisany:

Ja się zdecydowałam. Niestety fotograf wystawiał nas do wiatru dwa razy i za dużo zębów na tym zjadłam  W końcu do sesji nie doszło bo urodziłam  Ale chyba trochę żałuję  bo pamiątką napewno miła by była. A tak musimy się pocieszyć zdjęciami "domowej roboty" 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

Nie byliśmy na takiej profesjonalnej sesji, uważam że napewno świetnie jest mieć takie zdjęcia w swoich pamiątkach, nie zdecydowałabym się jednak na umieszczenie go na portalu społecznościowym, uważam że to zbyt intymne chwile, tylko do wglądu dla najbliższych. Zauważyłam że sporo ludzi wybiera się na takie sesje po to tylko aby "wrzucić" zdjęcia np. na fb, bez sensu, przecież powinniśmy to robić głównie dla siebie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

Ja jestem po takiej sesji i naprawdę sporo pięknych zdjęć. Są to zdjęcia dla mnie i męża tylko  nie jestem jedną z tych kobiet  które każdą chwilę uwieczniaja na portalach społecznościowych  Nawet po porodzie mimo że minęło kilka miesięcy to na takie portale nie trafiło zdjęcie mojego syna 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

My nie byliśmy na sesji takiej profesjonalnej ale zrobiliśmy z mężem takie zdjęcia w domu. Fajnie wyszło tak naturalnie nie ustawiane i nie pozowanie takie jakie chciałam i dla. Mnie to było super i mamy rewelacyjna pamiątkę :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Niunia...
Mama
post napisany:

Sesje zdjęciowe są bardzo modne. Widziałam u koleżanek w ciąży takie zdjęcia. Bardzo mi się to spodobało. Byłam zachwycona i postanowiłam również upamiętnić te chwile. Napewno jest to wspaniała pamiątka. Myślę że każda mama powinna coś takiego mieć.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

Takiej sesji profesjonalnej nie robiliśmy, ale mąż lubiał mi robic zdjęcia w tym pięknym stanie więc mamy takie pamiątkowe zdjęcia. Ale tylko z drugiej ciązy bo w pierwszej jakos nie lubiałam się fotografować 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

Ja się nie wybieram. Nie mam fajnej figury żeby pozwać. A jak będzie cieplej to mąż mi zrobi jakieś na pamiątkę. Myślę że taka sesja jest fajna jak już dzidziuś się urodzi. Pamiątka dla rodziców i dzieciątka. A także fajny prezent dla dziadków. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy