Nawigacja:
Czy w czasie trwania ciąży spożywałyście słodycze?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
moNika88
Mama
post napisany:

Czy w czasie trwania ciąży spożywanie jakieś słodycze? Ja mam smaki raz na mega kwaśne a raz na coś słodkiego. Nie mam cukrzycy ciążowej. A jak przyszłe mamusie jest z waszymi zachciankami? Jecie na co macie ochotę czy tylko wszystko co zdrowe.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Ja pamiętam że miałam ciągle faze na lody czekoladowe i mogła bym je jeść litrami i tak też było poza tym czekolada o matko to była tabliczka na poczekaniu skonsumowana. A po nocach za to podjadalam ogórki z lodówki. Więc totalnie wszystko mogłam jeść :) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
mamatatatestuje
Mama
post napisany:

Ja w ciązy mocno nabrałam ochoty na słodkie, zwłaszcza czekoladę. Ogólnie przed ciążą nie miałam ciągat do słodkości raczej do słonego. W ciąży i po diametralnie mi się to zmieniło. Teraz musze się czasem powstrzymywać żeby nie zjeśc na raz całej paczki ciastek albo tabliczki czekolady...

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

O jejku ja to kilogramami jadłam słodycze niestety teraz też ja jeszcze karmię to mam skłonności na słodkie. Uwielbiam słodycze a w szczegolnosci czekolady naszczescie nie wpływa to źle na moja coreczke 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama Zosi
Mama
post napisany:

Ja zarówno przed ciąża jak i w ciąży jadłam sporo słodyczy. Jakoś nie wyobrażam sobie bez nich życia :D A teraz jak karmię to położna mi powiedziała że nie powinnam jeść słodyczy. Czy faktycznie dziecko miałoby coś przeciwko czekoladzie? Sama nie wiem co o tym sądzic.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Ja bardzo miałam ochotę na słodycze w ciąży. Starałam się jeść jak najmniej, ale jak nie zjeść batonika :) w okolicach świat Bożego Narodzenia miałam też fazę na mandarynki mogłam je jeść dosłownie kilogramami. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Ja w ciąży nie miałam ochoty na słodkie- zdecydowanie na początku właśnie miałam inny smak. Mogłam jeść pomidory, zupę pomidorową na okrągło. Ponadto jabłka. Na słodycze dopiero wzięła mnie ochota na sam koniec ciąży.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

Nie mogę normalnie funkcjonować bez słodyczy, czasem nawet kiedy czuje że jestem "pełna" muszę się jeszcze "dopchać" czymś słodkim. Nic nie poprawia mi tak nastroju jak coś słodkiego ;), jadłam zarówno w ciąży jak i w czasie karmienia

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

Zjadam słodycze, ale nie jest to wynikiem ciążowych zachcianek, to poprostu ja- wielki łakomczuch. Nie mam w ciąży żadnych szczególnych zachcianek. W poprzedniej również nie miałam.                                                              

0 0
zgłoś post
do moderacji
rycerzyk6
Mama
post napisany:

Przy pierwszej ciąży miałam ochotę na kwaśnie kapusta kwaszona ,ogórki non stop,przy drugiej słodycze,ale starałam się ograniczać,i jesć w większości zdrową zywnośc,myślałam o dziecku ,żeby było zdrowe jak sie urodzi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby