Nawigacja:
Czy korzystałyście przed porodem z balonika Aniball?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Czy korzystała któraś z mam przed porodem z balonika Aniball? Jakie by efekty? Bardzo się zastanawiałam nad zakupem w ciąży jednak nie stosowałam. Miałam nacinane krocze podczas porodu, ciekawi mnie czy używanie tego cuda faktycznie zmniejsza zmniejsza ryzyko naciecia podczas porodu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

Jestem w 32 tygodniu ciąży. Balonik aniball hmm nie spotkałam się z takim cudenkiem. Hmm do czego służy? Któraś z mam coś więcej może napisać na ten temat? Chętnie się dowiem i poczytam. Czy ten balonik w czymś pomaga?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

a co to takiego? pierwszy raz spotykam się z czymś tkaim i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zaskoczona, wygląda na to, że nie wiedziałam o wielu rzeczach dotyczących ciąży i samego porodu. Mogłabyś napisać coś więcej na temat tego porodu,.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Podsyłam linka do strony w której jest wszystko opisane https://aniball.pl ogólnie rzecz ujmując balonik służy do uelastycznienia krocza, stosuje się go pod koniec ciąży. Ma pomóc w rozciąganiu tkanek tak żeby podczas wychodzenia główki dziecka można było uniknąć nacięcia krocza. Poleciała mi go fizjoterapeutka na zajęciach z szkoły rodzenia. Tylko cena jest dość spora, ciekawa jestem więc skuteczności. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mamuśka x2
Mama
post napisany:

Szczerze powiem ze słysze o czyms takim po raz pierwszy. Nie wiedziałam ze takie cos istnieje. Jesli bede jeszcze w ciazy i bede miec mozliwosc to takie coz zastosuje bo przy obu porodach miałam nacinane krocze.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Słyszałam o tym baloniku ale sama go nie stosowałam więc nie wiem na ile jest skuteczny. Będąc w ciąży nie znałam nikogo kto używał tego balonika dlatego też nie kupiłam bo cena jest faktycznie spora. A niestety nie miałam rzetelnych opinii na jego temat.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

Ja właśnie spotkałam się na jakiś artykuł o tym ostatnio. Zastanawiałam się Czy to działa i czy jest to do wykonania przed porodem. Jak się to odczuwa. I czy po porodzie jeśli to zadziała wszystko wraca do normy? Janslyszalam że są jeszcze specjalne olejki do wykonywania masażu. I że też pomaga. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
ja74
Mama
post napisany:

Ja nie słyszałam o takim czymś i nie wiem czy to jest wymysł w tym wieku czy to coś pomaga. Chętnie powiedziałabym się czy komuś to pomogło,bo ja w ciąży nie używałam takiego czegoś i chciałabym wiedzieć na przyszłość.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna 1993
Mama
post napisany:

Nie stosowałam balonika, ale regularne ćwiczenia mięśni Kegla i masaż krocza pod koniec ciąży są równie skuteczne. Ja niestety również byłam nacinana, ponieważ nie robiłam regularnie ćwiczeń. A na sali po porodzie leżała ze mną fizjoterapeutka ginekologiczna, która drugi raz urodziła naturalnie bez nacięcia. Regularnie wykonywała ćwiczenia przez całą ciążę.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Mialam styczność z tym balonikiem w szkole rodzenia. Położna pokazywała nam jak działa i mówiła do czego sluzy:-) wczesniej nie wiedzialam ze cos takiego jest. Szczerze to nie przekonał mnie ten balonik i myślę że jest to zbędny wydatek ale to tylko moje zdanie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby