Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Paulina
Mama
post napisany:

Angie1001 dokłanie tak niektóre kobiety nawet nie wiedzą że są w ciąży bo mają bardzo nieregularne miesiączki więc gdy sie spóźnia nie robią testu a nie mają innych objawów. Tak jak moja koleżanka poszła do ginekologa żeby omówić sposoby jak zwiększyć swoje szanse na ciążę a lekarz na to ,,Ale Pani już jest w ciąży w 9 tygodniu'' także różnie to bywa :-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Angie1001 dokłanie tak. A ona tyle Ci wróciła z Rzymu gdzie zwiedzała i się nie oszczędzała. Modliła się żeby zajść w ciążę bo przez lata się nie udawało ś tymczasem już nosiła pod sercem maluszka. Takie to życie bywa przewrotne że nawet czasem się nie wie że jest się w ciąży bo nie ma żadnych objawów które by na to wskazywały.

0 0
zgłoś post
do moderacji
IzaS
Mama
post napisany:

My staraliśmy się długo o dzidziusia dlatego każdego miesiąca bacznie się sobie przyglądałam. W cyklu, w którym się udało nie bolał mnie praktycznie wcale brzuch przed okresem, a zawsze bolał około tydzień przed. Dopierp po pozytywnym teście zaczęłam odczuwać takie okresowe bóle ale to podobno normalne. Miałam też lekkie plamienie w terminie miesiączki. Nie wymiotowałam ale było bardzo mnie mdliło w pierwszym trymestrze a potem jak ręką odjął 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mrsmummy
Mama
post napisany:

Ja zaczęłam zastanawiać sie nad ciąża kiedy okres zaczal mi sie spozniac. Zrobilam test i wyszedl pozytywny. Nie moglam w to uwierzyc wiec zrobilam jeszvze jeden. Pozytywny. Na drugi dzien ta informacja nadal do mnie nie docierala wiec zrobilam kolejne dwa najtansze te paskowie. Kolezanka powiedziala mi ze jak na tym mi wyjdzie to na sto procent dziecko. No i wyszedl pozytywny. Potem wizyta u ginekologa. Bylam w czwartym tygodniu ciazy

0 0
zgłoś post
do moderacji
DoktorGrzegorz
Lekarz
post napisany:

Pierwsze objawy ciąży

• - zmiana samopoczucia, drażliwość
  • - mdłości, wymioty.
  • - obrzęk i bóle piersi.
  • - przebarwienia w okolicy kresy.
  • - nadwrażliwość na zapachy.
  • - zwiększony apetyt, brak apetytu.
  • - senność, bezsenność

0 0
zgłoś post
do moderacji
zlotarybka
Lekarz
post napisany:

Ja dowiedziałam się o ciąży z testu z moczu. Byłam przed wizytą u lekarza. Wiedziałam, że zapyta czy nie jestem w ciąży, bo byłam w końcówce cyklu, więc zrobiłam test. Wszelkie dolegliwości ciążowe zaczęły się 2 tygodnie później, około 7 tygodnia ciąży i towarzyszyły mi do dnia porodu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
wertasa
Mama
post napisany:

A co polecacie na mdłości?Mam takie duze,że praktycznie nic nie jem. I nie wiem co robić bo naprwde kiepsko się czuje.W pierwszej ciązy czułam się o wiele lepiej. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karpatia
Mama
post napisany:

Na pewno nie polecam głodzenia się. Takie działania sprawiają ,ze będziesz czuła się jeszcze gorzej.Jeśli będziesz głodna,to mdłosci bedą się nasilały ( co wiem sama z autopsji).

Z bezpiecznych środków na mdłości, polecam jeszcze te z imbirem

https://imbifem.pl/

Jak imbifem,jest dedykowany kobietom w ciązy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Rozalens
Mama
post napisany:

Byłam na, diecie miałam płaski brzuch i nagle nie był już płaski :D (co mnie zaskoczyło) a waga nadal spadała, piersi jak po liftingu jędrne i wstręt do mojej ukochanej zielonej herbaty aż do wymiotu. Ciąży się nie spodziewałam bo tyle lat starań i nic to odpuściłam. Ale czułam, ze coś jest nie tak. W końcu siostra wspomniała coś o ciązy i postanowiłam zrobić test. Bardzo się zdziwiłam jak zobaczyłam te dwie kreseczki, potem poszłam po drugi i ponownie dwie kreseczki. Ostatecznie ciążę potwierdziło badanie krwi.

Zerknjcie sobie jak dobrze opisane są pierwsze objawy ciąży na tej stronie. Zresztą znajdziecie tam kalkulator ciąży, można wyczytać sobie też o polecanych badaniach. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marchef
Mama
post napisany:

U mnie z pierwszych objawów był to zdecydowanie brak miesiaczki i obrzmienie piersi :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic Dermedic Baby