Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
TrioKubusia
Mama
post napisany:

Przede wszystkim brak miesiączki, jednak wcześniej miewałam nieregularne więc test poszedł w ruch dopiero w 6 tygodniu ciąży :D zaczęłam się zastanawiać dopiero jak pojawiło się dziwne zmęczenie i mdłości. Co prawda nie wymiotowalam jednak uczucie "zaraz będę wymiotować" towarzyszyło mi przez większą część ciąży. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paula0404
Mama
post napisany:

Okropnie często chodziłam do toalety, miałam wrażenie ze caly czas mam pełny pęcherz. Poza tym bolaly mnie piersi i bylam bardzo zmęczona, wręcz zasypiałam na stojąco. Dopiero później brak miesiączki skłonił mnie do zrobienia testu ciążowego. Z czasem doszły nowe dolegliwośc, coraz więcej i bardziej intensywne ;) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anna 2808
Mama
post napisany:

U mnie objawem było częste oddawanie moczu. Zawsze przed okresem zatrzymywalam wode, ale tym razem było odwrotnie. Chodziłam do toalety co chwile. Byl też brak miesiaczki, ale to mnie nie zaniepokoilo, bo czasami okres mi się spóźniał, ale mimo wszystko zrobiłam szybko test. Tydzień po tescie byłam u lekarza i to był już 5 tydzień. Mdlosci przyszly po wizycie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karla93
Mama
post napisany:

Pierwszy objaw to brak krwawienia ale ze miałam nieregularne i dużo problemy z hormonami to nie uwierzyłam jakoś za bardzo ze jestem w ciąży mimo braku okresu z odstawienia hastonu. Dopiero po teście uwierzylam. Bolały mnie piersi ale to też u mnie było normalne. Dopiero test mnie upewnil 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna Sienkiewicz
Mama
post napisany:

Test ciążowy robiłam od kilku miesięcy i za każdym razem WYDAWAŁO mi się, że teraz na pewno się udało. I przyszedł kolejny miesiąc, zbliżała się data miesiączki, a ja czułam... spokój. Taki, którego nie czułam już od dawna, nie miałam totalnie parcia na robienie testu (zwykle nie mogłam się doczekać, kiedy go wykonam). I pojawiła się w mojej głowie myśl, że jestem w ciąży, ale wiedziałam w 100%, że tym razem się nie mylę, że nie muszę nawet wykonywać tego testu. Wstałam rano i przygotowując się do wyjścia do pracy poczułam mdłości na zapach kawy. Wieczorem dla świętego spokoju zrobiłam test, potem  drugi, potem trzeci (wariactwo :) ) i faktycznie pokazał upragnione dwie kreski :) To był 5 tydzień. Mdłości i wymioty pozostały przez 4 miesiące, totalnie wykluczając mnie z życia.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mgmama
Mama
post napisany:

W pierwszej ciąży do zrobienia testu skłonił mnie brak okresu :) Dodatkowo kręciło mi się w głowie, miałam bóle w podbrzuszu i bardzo szybko się męczyłam. Ciąża było niespodzianką i na początku łączyłam wszystkie objawy ze zmianami klimatu (Wyjazd), zmęczeniem.

Druga ciąża była już zaplanowana. Podczas starań stosowaliśmy testy owulacyjne a przez dwa lata korzystaliśmy z aplikacji ovuview aby śledzić każdy cykl i zmiany w nim zachodzące. Test ciążowy robiłam 2 dni przed terminem planowanej miesiączki aby sprawdzić czy moje pzreczucia co do ciąży są słuszne :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaNati
Mama
post napisany:

U mnie pierwszym sygnałem mówiącym o ciąży był na pewno mój zmienny nastrój, tak to też objaw, jak mówił mi lekarz. Mój chłopak chciał ze mną zwariować I ja z sobą tez :) później brak miesiączki i było już wszystko jasne. Najpierw test, dwie kreseczki, dwa dni później lekarz potwierdził I pokazał mi kuleczkę <3

0 0
zgłoś post
do moderacji
anianasilowska
Mama
post napisany:

U mnie przez pierwsze 8 tygodni zupełnie nic. Potem ciągłe zmęczenie, chęć spania, całkowity brak energii i cierpliwości. Jeśli chodzi o wymioty to zdarzyło się kilka razy tylko. Bardzo źle zniosłam ciąże pod kątem psychicznym. Mianowicie całą ciąże byłam smutna i płakałam praktycznie do każdej sceny w firmie lub jakichś gorszych wiadomości w TV. Jak to bywa przy ciążachh mnogich, od połowy czułam się fatalnie i z dnia na dzień coraz większym wysiłkiem było zajmowanie się dzieckiem i domem. Takie proste czynności jak obieranie ziemniaków na obiad itp musiałam robić na siedziąco, bo nogi nie dawały rady utrzymać ciężaru ciała. Tak już zostało do końca ciąży kiedy w 37 tygodniu urodziły się bliźniaki.

0 0
zgłoś post
do moderacji
nikola040896
Mama
post napisany:

My z mężem staraliśmy się o dziecko więc test a nastepnie badanie krwi zrobiłam jeszcze przed pojawieniem się objawów. Prawdopodobnie byłam wtedy jakoś w 3-4 tygodniu ciąży bo tak twierdził wynik z badania krwi. Oczywiście pierwsze co to był brak miesiączki i częste siusianie A ok drugiego miesiąca ciąży pojawiły się poranne mdłości ale na szczęście nie trwały zbyt długi. Z tego co pamiętam to brak okresu mdłości i parcie na pęcherz to były jedyne objawy pojawiające się w ciąży. No i może jeszcze miałam większy apetyt niż zwykle ;) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Dominika6692
Mama
post napisany:

Moim pierwszym a także jedynym objawem który sklonil mnie do zrobienia testu ciążowego był tygodniowy brak miesiączki . Wydaje mi się że to zazwyczaj jedyny objaw na poczapoc ciazy. Ale lekarz i tak kazał mi przyjść dopiero w 7 tygodniu ciąży bo na początku nic nie widac

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Baby