Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
patrycja123
Mama
post napisany:

Dziewczyny, jakie były Wasze pierwsze objawy ciąży? Coś co skłoniło Was do zrobienia testu z moczu, testu z krwi czy pierwszej wizyty u ginekologa, itp? Podzielcie się proszę swoimi pierwszymi objawami. :) :)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

u mnie objawem pokazujacym ze bylam w ciazy bylo brak miesiaczki zawsze mialam regularna miesiaczke i myslalam ze mi sie spoznia potem po tescie dowidziałam sie ze jestem w ciazy zajechalam do ginekologa byl to 5 tydzien

1 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

Ja dowiedziałam sie o ciąży w 4 tygodniu - dzień przed spodziewaną miesiaczką. Długo starałam się o maleństwo i tego dnia miałam wyznaczoną wizytę u ginekologa, więc dla potwierdzenia, że w ciąży nie jestem zrobiłam test z krwi. Jakie to było wielkie zaskoczenie po odebraniu wyników :) Potem przez 2 tygodnie miałam obolałe piersi oraz całę noce biegałam do toalety. Całe szczescie poranne nudności mnie ominęły. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikalul
Mama
post napisany:

Pierwsze objawy ciąży to ból piersi, obrzmienie piersi. Później pojawiły się delikatne mdłości zwłaszcza w okolicy obiadu, ale po okołó pół godziny mijały. Żadnych wymiotów nie było.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Moje pierwsze objawy w ciąży to był ból i tkliwość piersi ale do tego stopnia że schodząc po schodach czułam dyskomfort gdy piersi się poruszały. Już wtedy wiedziałam że jestem w ciąży i test to tylko potwierdził :-)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Katesa
Mama
post napisany:

Metaliczny posmak w ustach. Obrzydlistwo. Czułam się strasznie zmęczona, miałam częste bóle głowy i szybko się meczylam. Nie miałam mdłości w ani  w jednej ani w drugiej ciąży. Z drugim i kolejnym dzieckiem łatwiej już poznać. Tego ciazowego uczucia chyba się nie zapomina. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
somagda
Mama
post napisany:

U mnie to był potworny ból piersi. Nie wiedziałam jeszcze że jestem w ciąży, staraliśmy się z mężem od prawie roku i nic i nic... A tu ten ból.. straszny, stanika nie szło założyć.. i wtedy pomyślałam o teście ;) i były 2 kreseczki...

0 0
zgłoś post
do moderacji
Osamagda
Mama
post napisany:

Wiedziałam o ciąży już zanim mój lekarz potwierdził ją na badaniu, oczywiście ostatnie zdanie należało do niego. Wiadomo że czasem starania nie przynoszą pożądanych efektów w postaci dwóch kresek ale w naszym przypadku już pierwsza próba zakończyła się sukcesem, myślę że objawy ciąży zależą od jej zaawansowania, ale brak miesiączki jest typowym pierwszym objawem, więc nie sposób nie zauważyć że jest się w ciąży

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jessica.rybacka
Mama
post napisany:

Ja dowiedziałam się o ciazy w dość nietypowy sposób, byłam bo wyjeździe wakacyjnym na którym wypiłam dwa piwa, było bardzo ciepło tego dnia i mimo ze to były dwa piwa czułam się jakbym wypiła litry alkoholu, na drugi dzień męczyły mnie straszne wymioty, w południe coś mnie tknęło, kupiłam test i pozytywny, byłam mocno zdziwiona :) aktualnie 5 dni do planowanego terminu porodu, cała ciąże zniosłam super, z początku delikatne mdłości i wymioty które minęły zaraz po 6 tygodniu, teraz na końcówce tylko nogi puchną jak balon :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
natka0606
Mama
post napisany:

U mnie pierwszym objawem ciąży był brak miesiączki, a następnego dnia obolałe piersi. Chwilę później dołączyły się mdłości, które uważam za najgorszy objaw ciąży! Mi strasznie dokuczały i utrudniały życie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby