Nawigacja:
Co myślicie o odwiedzinach rodziny po porodzie w szpitalu?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
MagdaPe
Mama
post napisany:

Co myślicie o odwiedzinach rodziny po porodzie w szpitalu? Ja miałam na tyle dobrze, że w szpitalu w którym przebywałam odwiedziny były w wyznaczonym pokoju, a więc salę miałyśmy z dziewczynami tylko dla siebie i dla naszych maluchów

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Co mysle? Ze rodzina moze jak najbardziej odwiedzic byleby nie wszyscy na raz. Ja lezalam w sali z dwiema dziewczynami. Do jednej z nich przyszlo kilka osob z rodziny. Do tego dzieci. Przyznam, ze czulam sie niekomfortowo, w dodatku jeszcze glosno rozmawiali, ale przyszla lekarka i zwrocila im uwage. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Kici86
Mama
post napisany:

W szpitalu gdzie rodzilam była specjalnie wyznaczona sala do spotkań z rodziną. Ale można było też być w sali, gdzie się przebywalo po porodzie. Warunek był taki aby się dogadać z drugą strona czy to nie będzie przeszkadzać. Do pani z którą dzieliłam sale przychodził mąż codziennie i siedział od samego rana do wieczora. Mnie to nie przeszkadzało. Przyznam jest to trochę nie komfortowe. Ale ja skupiałam się na swym dziecku w tym czasie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Daisy35
Mama
post napisany:

U mnie niestety nie było spotkań z rodziną w osobnym pokoju.Teraz jest duzo więcej udogodniem niz parę lat temu.Ja osobiście uwazam ze przebywanie z rodziną w osobnym pokoju jest jak najbardziej komfortowe.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Nikos90
Mama
post napisany:

Ja po cc miałam niby osobną salę, obok byly 3 inne ale przedzielone tylko do połowy nic nie było widać druga połowa była za szkłem i wspólny korytarz. Koleżanka obok miała liczne odwiedziny i pomimo,że byli kawałek dalej nie czułam się komfortowo,bo wychodząc do łazienki musiałam koło nich przejść. Moim zdaniem jedna czy dwie osoby przychodzące na chwilę to w niczym nie przeszkadza ale tłum to zdecydowanie nie na sali gdzie leżą inne kobiety po porodzie. Tylko niestety nie we wszystkich szpitalach jest osobna sala na odwiedziny.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Dokladnie. U mnie nie bylo osobnej sali na odwiedziny i wszyscy wchodzili do sali w ktorej lezalysmy z dziecmi.  Dla mnie to bylo lepsze, bo po cesarce mialam klopoty z poruszaniem sie. Wiec jesli mialabym jeszcze pojsc do osobnej sali to chyba bym nie wytrzymala. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
bartkowianka@wp.pl
Mama
post napisany:

u nas nie było oddzielnej sali na odwiedziny i każdy z odwiedzających przychodził do pokoju na których leżałyśmy. Dla większości matek była to wygoda bo nie trzeba było wychodzić do oddzielnej sali.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

To zależy od rodzaju porodu. To znaczy czy był to poród naturalny czy poprzez cesarskie cięcie. Wiadomo że po cesarce kobieta ledwo się trzyma i myślę że nie jest to komfortowe kiedy inni widzą ja w tym stanie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

U nas odwiedziny na sali - a zazwyczaj leży się na 3 osobowej sali- jedynki dla vipów! także my 3 plus dzieci=6 osób, i teraz niech do każdej przyjdzie mąż to ile już ludzi. a jak rodzina to masakra. Jakoś wolę jak jest mniej kameralnie, każda z nas w koszuli nocnej, z cycem na wierzchu, żaden komfort, aby oglądały mnie inne osoby.

0 0
zgłoś post
do moderacji
TataDziecka
Tata
post napisany:

To zależy od kobiety rodzącej czy sobie tego życzy czy nie. Moja żona po porodzie nie chciała spotykać się z szpitalu z rodziną bo  miała długi i ciężki poród a dziecko cały czas płakało wiec każdy wolny czas wolała odpoczywać.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15