Nawigacja:
Wizyta pielęgniarki/położnej w domu po urodzeniu dziecka
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mother
Mama
post napisany:

Na pomoc położnej oczywiście że mozna było liczyć. Przychodziła chyba co tydzień o ile dobrze pamietam z ulotkami i wieloma przydatnymi informacjami. Zawsze można było się jej pytać o nawet najprostrze sprawy dotyczące dziecka.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Do nas przychodziła położna, była bardzo pomocna i wiele rzeczy od niej się dowiedziałam. Przyjeżdżała do nas i ważyła nam naszego malutkiego. Zawsze go zbadała również obejrzała moją ranę po cesarce.Naprawde warto mieć położną,zwłaszcza przy pierwszym dziecku.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina1993
Mama
post napisany:

Ja miałam bardzo sympatyczną i życzliwą położną, na którą w każdej chwili mogłam liczyć bo zawsze była do mojej dyspozycji, nawet pod telefonem o każdej porze dnia i nocy. A po porodzie przychodziła do mnie dwa razy w tygodniu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Gosia1995132
Mama
post napisany:

Do mnie przychodziła, ale tylko na wizyty patronażowe :) Minus był taki, że nie mogłam zadzwonić do niej po pomoc. Połozna to bardzo dobra opcja- można sie dowiedzieć dużo od takiej osoby. Ja mam pierwsze dziecko i dużo się dowiedziałam. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monikaw1996
Mama
post napisany:

Miałam 3 wizyty położnej. Na pierwszym spotkaniu faktycznie prosiła aby rozebrać dziecko obejrzała jednak na kolejnych tylko była szybka rozmowa i robiła wpisy do książeczki małego. Jedynie co to mówiła że mogę do niej dzwonić jak będę miała jakiś problem jednak nie skorzystałam

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angelika13
Mama
post napisany:

Była kilka razy, lecz Równiez nie czułam potrzeby takiej.Sama od początku świetnie dawałam radę, a to dzięki położnej że szpitala która po porodzie od razu pokazywała mi karmienie, ubieranie dzidziusia i przeprowadziliśmy fajna rozmowę dzięki której radziła sobie później sama. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic