Nawigacja:
Wizyta pielęgniarki/położnej w domu po urodzeniu dziecka
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
kropek
Mama
post napisany:

Czy po urodzeniu swoich pociech gdy już wrociliscie do domku mogliście liczyć na pomoc położnej? Często Was odwiedzala? Na jaka pomoc mogliście liczyć?

0 1
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie przychodzila do mnie do domu, nie czulam takiej potrzeby  Jesli byl jakis problem to rozmawialam z nia o tym w przychodni. Duzo tez sama sie dowiedzialam z ksiazek albo od rodziny. A poloznaniestety byla starej daty

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Do mnie do domu przychodziła położna i byłam z nich bardzo zadowolona ponieważ mogłam w każdej chwili do niej zadzwonić jeśli coś mnie niepokoiło i przychodziła mi z pomocą także ja nie mam na co narzekać. Mieliśmy problemy z kikutem pepowiny i jak do niej zadzwoniłam to przyszła jeszcze w ten sam dzień i sprawdziła co i jak. Ponadto doradziła mi w kwestii karmienia piersią dlatego myślę że nie mogłam trafić lepiej.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

oczywiscie ze tak polozna ma przychodzic do ciebie co tydzien i sprawdzac stan noworodka oraz twoj i to przez 6 tygodni bez wzgledu na porę mozesz na nia liczyc jezeli jest na tyle wyrozumiala bo ja na swoja polozna moglam liczyc bez watpienia

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Według prawa położona powinna kilka razy odwiedzić mamę w domu kiedy tego potrzebuje a ja pomimo tego że miałam położna to nic się mną i dzieckiem nie interesowała. Tak nie powinno być z uwagi też i ma.to że dostawała pieniądze za mnie.

1 0
zgłoś post
do moderacji
evli2
Mama
post napisany:

Tak przychodziła do mnie położna w ramach wizyt patronażowych 6 razy po urodzeniu dziecka i w ciąży była 2 razy. Ponadto zawsze była pod telefonem i mogłam zadzwonić w sytuacji awaryjnej, także miło wspominam tamtą wspólpracę.

1 0
zgłoś post
do moderacji
kropek
Mama
post napisany:

Moja położna to anioł nie kobieta. Przyjeżdżają do mnie za każdym razem gdy miałam problem . Wozila mnie do lekarza kiedy było to konieczne . Udzieliła mi mnóstwo rad naprawdę przydatnych i była przy tym bardzo wyrozumiala  i cierpliwa 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta23
Mama
post napisany:

Na pomoc położnej mogłam liczyć w każdej chwili kiedy tylko tego potrzebowałam. Mogłam do niej dzwonić o każdej porze a nawet w środku nocy gdy coś mnie niepokoiło to przyjechała z pomocą i dobrą radą.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Malwina
Mama
post napisany:

Ja miałam wspaniałą położną. Deklarację wypełniłam na 2 tygodnie przed porodem i odrazu do mnie zadzwoniła z prośbą abym zadzwoniła do niej jak tylko urodzę. Przyjechała do domu pierwszego dnia jak przyjechałyśmy z córką. Pomogła w pierwszej kąpieli, wszystko dokładnie wyjaśniała. Poza standardowymi wizytami przez pierwszy tydzień dzwoniła każdego dnia pytać czy dajemy sobie radę. Chyba trafił mi się anioł, a nie zwykła położna 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Przychodziła do mnie położna przy każdym dziecku . Fajnie bo można się dużo od takiej osoby dowiedzieć szczególnie przy pierwszym dziecku jest to bardzo pomocne, i fajnie że można się umawiać że przyjdę z dzieckiem do przychodni do niej

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby