Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Ewcia1858
Mama
post napisany:

Kto prowadził Wam ciążę kobieta czy mężczyzna?

8 0
zgłoś post
do moderacji
Ewcia1858
Mama
post napisany:

U mnie kobieta. Facet dopiero mnie badał pierwszy raz w szpitalu. Jakoś mam bardziej zaufanie do kobiety ginekolog. A różne są opinie, że facet lepiej niż kobieta

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Ja chodziłam do lekarki. Podobno faceci lepsi. Ale ja jakos nie mogłam się przełamać

1 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

U mnie był mężczyzna. Bardzo sobie go chwale. Profesjonalnie, interesował sie pacjentką i był bardzo zaangażowany.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Maggi
Mama
post napisany:

Mężczyzna. I byłam zadowolona, Wizyty na luzie, z humorem, badania przeprowadzał delikatnie. Szczegółowo odpowiadał na pytania, nawet na "najgłupsze".  Na początku miałam obiegcje co to wizyty u faceta, ale były bez podstawne. Lekarza poleciła mi znajoma. Poza tym wcześniejsze, niezbyt miłe doświadczenia z lekarkami (zarówno na NFZ, jak i prywatnie), zachęciły mnie, aby pójśc na wizytę do faceta ginekologa.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Pierwszą ciążę prowadził mężczyzna a drugą kobieta.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Nikos90
Mama
post napisany:

Mężczyzna,byłam też u kobiety na badaniach ale zdecydowanie facet jest delikatniejszy.

3 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

Chodziłam do lekarza kobiety w sumie byłam u dwóch kobiet i żadna nie pomogła, jeśli chodzi o facetów zanim znalazłam swojego lekarza byłam u 6 A za 7 razem już się udało i tak już jest od 7 lat :) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Mezczyzna. Raz byłam u kobiety i uwazam, ze sa niedelikatne

1 0
zgłoś post
do moderacji
<3
Mama
post napisany:

Pani doktor. Ale między czasie miałam tez wizyty u Pana doktora. Ja byłam zadowolona z lekarki

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Mleczko ochronne SPF 50