Nawigacja:
Czy któraś z Was zmagała się w ciąży z wielowodziem ?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
danusia88pr
Mama
post napisany:

Witajcie mam pytanie czy któraś z Was zmagała się w ciąży z wielowodziem i jakie miało to konsekwencje dla was i dla dziecka ?

1 0
zgłoś post
do moderacji
Emmi
Mama
post napisany:

Też nie miałam czegoś takiego więc niestety nie pomogę 

1 0
zgłoś post
do moderacji
annbar
Mama
post napisany:

moja koleżanka miała od ok 33tyg. Bardzo słaba była z tego co pamiętam(dodatkowo miała cukrzycę ciążową), ale dzidziuś się zdrowy urodził, więc chyba bez obaw;)

1 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

Ja miałam w końcówce ciąży malowodzie Ale z synkiem do samego końca było wszystko w porzadku :) więc myślę że przy wielowodziu powinno być jak najbardziej lepiej niż było w moim przypadku :)

2 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Dziecko urodziło się zdrowe. To tylko tak groźnie brzmi ale spokojnie. Gdy lekarz dobrze prowadzi ciąże to wszystko jest stale monitorowane.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Nie miałam tego typu problemów ale wiem że u niektórych ciężarnych się zdarza

1 0
zgłoś post
do moderacji
moNika88
Mama
post napisany:

Ja takze za bardzo nie pomoge w tym temacie. Szczerze mówiąc nie wiem co to jest. Czy to groźne dla ciężarnej kobiety i jego maleństwa? W dobie dwudziestego pierwszego wieku medycyna jest mega rozwinięta i mam nadzieję że pomoże każdej przyszłej mamusi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama H&F
Mama
post napisany:

Nie naszczescie to nas omineło. Żadko się o tym słyszy wsród ciezarnych. Ani lekarz ani położna mi o tym nic nie mówili może dlatego prawie nic o tym nie wiem. Myślę że jak zapytasz o to swoją położna to napewno ci wszystko wytłumaczy

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

Nas również nie dotyczy ten temat i mało o tym słyszałam ale polecam poruszyć ten temat w szkole rodzenia bądź też u własnej położnej jeśli taką już masz wybraną. Możesz też porozmawiać o tym z lekarzem, on powinien pomóc w tej sprawie bo to jego obowiązek 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie, nie mialam takiego problemu jak bylam w ciazy aczkolwiek slyszalam o wielowodziu badz malowodziu. Czasami tak sie zdarza. Mysle, ze wielowodzie jest raczej mniek grozne od malowodzia, bo jednak dziecko plywa w tych wodach plodowych i zyje przez 9 miesiecy. Lepiej zapytac o to lekarza. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Linum baby