Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Miskowa
Mama
post napisany:

Jestem 3 miesiące po cc i dalej odczuwam ból brzucha, też tak miałyście? Ile was bolał?

4 0
zgłoś post
do moderacji
intermanka
Mama
post napisany:

Ale boli Cię w okolicy blizny? ja też długo odczuwałam ból, nawet teraz jeszcze czasem jak się na boku położe  to mnie w tej okolicy ciągnie. Najlepiej jak się zapiszesz do gina, powienien zbadac czy wszystko ok.

3 0
zgłoś post
do moderacji
Miskowa
Mama
post napisany:

No właśnie jak byłam na wizycie kontrolnej to mówił że wszystko dobrze, dlatego dziwię się że jeszcze mnie boli

4 0
zgłoś post
do moderacji
intermanka
Mama
post napisany:

Ale to jakoś tak bardzo mocno Cię boli?  ja np po jednej stronie nie mam czucia - 3 lata po cc i czasem też mnie pobolewa jak leże na boku. Jak gin twierdzi,że jest wszystko ok to chyba nie ma się czym martwić :) To jednak było prerwanie powłok , może musi Ci się tam bardziej uleżeć ten nowy stan rzeczy ;)

4 0
zgłoś post
do moderacji
Miskowa
Mama
post napisany:

Czasami jest mocny ból, zależy od dnia ale jak ty jesteś 3 lata po cc i jeszcze czujesz ból to chyba muszę uzbroić się w cierpliwość:)

4 0
zgłoś post
do moderacji
intermanka
Mama
post napisany:

Ja ogólnie bardzo cięzko przechodziłam cc, ubzdurałam sobie żeby nie brać żadnych tabletek bo karmiłam piersią i się męczyłam jak głupia zamiast brać paracetamol :/ Długo nie mogłam wstać, a pierwszy okres to był horror - wylądowałam na sor bo myslalam że krwotok :/ No ale najważiejsze,że jest dzidzia :D reszta się nie liczy ;) Dużo zdrówka życzę :)

4 0
zgłoś post
do moderacji
Miskowa
Mama
post napisany:

Dziękuję:) 

3 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

Ja jestem 13 miesięcy po cc i też czasem  boli w okolicach blizny, ale nie jest to dokuczliwe, więc tak widocznie musi być :) 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Mnie szybko przestal bolec. Ale za to jak dlugo mala ponosze to mnie kluje, a jestem pol roku po.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Miskowa
Mama
post napisany:

Ja bardzo często ją noszę, może dlatego czuje jeszcze ból

3 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało