Nawigacja:
Czy cc przy pierwszej ciąży oznacza 2cc przy kolejnej?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Super mama
Mama
post napisany:

Dziewczyny czy jeśli się miało pierwszą cesarke to drugą też się nią zakonczy na bank??

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaAmelki
Mama
post napisany:

Nie prawda, szwagierka miała pierwsza cesarke a drugie dziecko urodziła SN. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

Moja koleżanka też pierwszą miała cesarkę, a drugie dziecko urodziła sn:) Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań do drugiej cesarki poród naturalny jest jak najbardziej możliwy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aurae
Mama
post napisany:

To że pierwszy poród był przez cesarskie cięcie to nie jest wskazanie że drugi czy kolejny też tak ma się odbyć. Jeśli jest odpowiedni odstęp między Ciążami (mi lekarz mówił o roku) to można rodzić naturalnie.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Zalezy jaki jest odstep miedzy pierwszym, a drugim porodem. Moze zakonczyc sie cc ale nie musi. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
O
Mama
post napisany:

Ja miałam rodzić naturalnie po cesarce ale ze względu na dużego dzidziusia miałam drugą cesarkę. Ale byłam na sali z mamą która rodziła naturalnie po cc a później w 3 ciąży miała kolejną cc i była ze mną na sali więc poród naturalny po cc jest jak najbardziej możliwy.

1 0
zgłoś post
do moderacji
O
Mama
post napisany:

Ale słyszałam że stan po 2 cc już jest wskazaniem do kolejnego cc bo chyba że mama bardzo chce rodzić naturalnie to słyszałam historie że mamy po 2 cc rodziły naturalnie ale to musiały znaleźć lekarza który się na to zgodzi bo nie każdy się zgadza.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Mialam zadac wlasnie podobne pytanie. Czy sa tu mamusie, ktore pierwsze mialy cc a drugi porod sn?

2 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Ja bym bardzo chciała za drugim razem znowu sprobowac sn.

2 0
zgłoś post
do moderacji
O
Mama
post napisany:

Po jednym CC można próbować SN ja miałam próbować ale w dniu kiedy był termin porodu na USG wyszło że maluszek nie będzie miał 3.5kg a 4kg a w szpitalu wyszło nawet 4.200 i lekarze się bali żebym rodziła naturalnie

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15