Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
MagdaD
Mama
post napisany:

Dokładnie Karynka1, warto zasięgnąć porady specjalisty. Informacje z internetu niestety bardzo często są błędne. Wiele jadłospis, które są niby dla cukrzykow zawiera mnóstwo błędów, jest przeladowanych cukrem. Dietetyk albo dobry diebetolog podpowie jak samodzielnie sobie radzić. Zwłaszcza, że każdy organizm jest inny i ma nieco inne potrzeby. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Darulka
Mama
post napisany:

Całe szczęście, ze nie miałam :) Prwdę mówiąc to wogóle się tego badania nie obawiałam, bo nie jem dużo słodyczy, w ciąży też na nie nie miałąm zbytnio ochoty. Każdy się dziwił że nie mam zachcianek na cukier.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Madzia1989e
Mama
post napisany:

Naszczescie nie mialam.chociaz ciagle mi sie czegos slodkiego chcialo.i do teraz mi tak zostalo.Moja szwagierka ma i tak jej cukier sie waha.Musi duzo rzeczy eliminowac.Przerabane.Wspolczuje Kobietkom co ja maja.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Minka
Lekarz
post napisany:

Po teście obciążenia glukozą, pomimo wcześniejszych prawidlowych poziomów glukozy na czczo, rozpoznali mi cukrzycę ciężarnych . Całe szczęście nie wymagałam insuliny , musiałam tylko stosować dietę cukrzycową.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

Nie mialam ani w pierwszej ciazy ani w obecnej. Wlasnie jestem po badaniach krzywej cukrowej i wszystkie wyniki mam w normie. Nawet dosc niski mam cukier na czczo bo 74. Po 1  godz 122, a po 2 godzinach 104. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

przy drugiej ciąży okazało się, że miałam cukrzycę ciążową. Ale nie z tym nie zdążyłam zrobić, ponieważ popołudniu dnia, w którym się o tym dowiedziałam mój synek już się urodził. po zakończeniu  ciąży cukier szybko wrócił do normy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Miałam cukrzycę i normowakam ja tak na prawdę dieta. Miałam kłopot z cukrami na czczo. Na koniec ciąży diabetologa. Zapisała insulinę, ale miałam tydzień do porodu, więc jej nie brałam, bo musiałabym zmienić szpital na taki, który nie szanuje zdania kobiety rodzącej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Ja miałam i mam cukrzycę ciążowa. W pierwszej ciąży była dużo gorsza bo cukry miałam w różnych normalnach no i też miałam pod koniec aby 2j insuliny na noc. Teraz jestem w 32 Tc i dieta daje rade nawet mam super cukry i po posiłkach i te na czczo 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Juliankowy_swiat
Blogerka
post napisany:

Miałam cukrzycę ciążową, ale panowałam, a raczej próbowałam panować nad tym dziadostwem dieta 😜 na końcu zapisano mi insuline, bo miałam kłopoty z cukrem na czczo. Ale nie brałam bo wtedy został tydzień do porodu. Generalnie źle na tym nie wyszłam, bo przynajmniej nie przytyłam 🙂

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

Nie. Na szczęście nie miałam. W badaniach zawsze wychodził mi cukier w normie. Cieszyłam się bardzo bo wiem ile to zachodu wtedy by utrzymać dietę. Pozwalała więc sobie na te moje słodkościowe szaleństwa :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Baby