Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Malwina
Mama
post napisany:

Ja panicznie się bałam. Nastawiałam się na coś ogromnie bolesnego i zostałam przyjemnie rozczarowana. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Bardzo się bałam,ale myślałam o moim maleństwie i jakoś mniej się stresowałam :)

5 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

Przed pierwszym porodem strasznie się bałam bo tak naprawde nie było wiadomo co mnie czeka. Jak to bedzie wyglądało, Ale najbardziej strach mnie wziął gdy musiałam jechac do szpitala bo byłam po terminie i widziałam te wszystkie kobiety czekające na poród i wiadomo ie było przy mnie męża. A jak sie zaczęła akcja porodowa to przeraziły mnie te wszystkie narzędzie które rozłozyli na stole obok łóżka pamietam że pytałam czy oni będą tego wszytskiego używac a lekarz powiedziła że to jest w razie potrzeby. A tak to był ze mna mąz i juz nie bylo czasu na strach tyko trzeba bylo robic to co trzeba 

1 0
zgłoś post
do moderacji
kasiamaria
Mama
post napisany:

A przy kolejnych dwóch porodach jakoś ten strach od początku był mniejszy bo jujz wiadmo było co mnie czeka

1 0
zgłoś post
do moderacji
Gosiaczek
Mama
post napisany:

Ja sie bałam , ale ważniejsze dla mnie było to by juz zobaczyć moja dzidzie ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mama K
Mama
post napisany:

Dobrze jest pomyśleć o czymś innym i nie nakręcić się na zapas

2 0
zgłoś post
do moderacji
Graszka21
Mama
post napisany:

Pamiętam bałam się bo nie wiedziałam co mnie czeka. Jak juz pojechałam na porodowke to się cala trzeslam. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
martysia
Mama
post napisany:

Ja nie bałam sie porodów,dlatego że byłam pozytywnie nastawiona i nie miałam żadnych powodów,żeby bać się porodu. Przy porodzie wspieral mnie mój chłopak i dzięki niemu i jego wsparciu nie bałam sie porodu. Mój chłopak trzymał mnie za rękę podczas porodu, głaskał mnie, pocieszal mnie i ogólnie dużo pomogła mi jego obecność podczas porodu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Minast87
Mama
post napisany:

Ja się boję chyba jedynie tego, że nie będę wiedziała, czy już się zaczyna:P. Z objawami przedciążowymi bywa różnie, jedne Panie je mają, inne nie. To samo próg bólu - każda ma inny. Na przykład mi ciężko jest powiedzieć, czy i jak często miewam skurcze przepowiadające, bo raz odczuwam delikatne ukłucie, raz tylko jakieś mrowienie. Mój mąż już zaczął mi wróżyć, że ja na pewno przenoszę swoją ciążę, więc nawet nie reaguje na moje stęknięcia, a ja czekam. Już chciałabym mieć to za sobą i urodzić zdrowe maleństwo, ale czy aby na pewno będę wiedziała, że to już? Tego nie wiem i tego się boję. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

W ogole nie balam sie porodu. Dla mnie to bardzo naturalna rzecz. Bardziej balam sie o to czy mojemu dziecku nic nie bedzie i oczywiscie czy sie nie wykrwawie przez moja anemie. Pozniej juz byl stres zwiazany z cesarka ale wszystko latwo poszlo i moja corka byla z nami. Naprawde nie ma sie czego bac, bo porod nie jest sttaszny

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby