Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
wertasa
Mama
post napisany:

Co polecacie na zaparcia? Od kilku dni mam z tym problem, brzuch jak balon, dramat jest

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karpatia
Mama
post napisany:

Jednego sposobu szybkiego nie mam ale też miałam z tym problem. Zaczęłam zdrowiej jeść i dużo błonnika (wszystkie białe produktu zamień na pełnoziarniste) no i czasem jak mnie serio weźmie to często po tym jak długi czas sie nie ruszałam. Wtedy musze pobiegać, poćwiczyć żeby jelita ruszyły.

No i lepiej się czuję jak piję te zioła na zaparcia: https://kredensziolowy.pl/produkt/jeliherbs/ Mam wrażenie, ze jestem o wiele lżejsza. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
NatkaF
Mama
post napisany:

Przede wszystkim woda woda i jeszcze raz woda. A po wodzie produktu bogate w błonnik takie jak warzywa i owoce oraz duzo produktow z pełnego przemiału, czyli pelnoziarniste pieczywo, ryz brazowy, kasze grube np pęczak, makarony pelnoziarniste. Polecam tez kefir z dodatkiem siemienia lnianego 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kejti91
Mama
post napisany:

Bardzo polecam wlewki melilax na zaparcia lub jak dziecko ma problem z zatrzymywaniem kupki bo boli przy robieniu (przerabiałam to z pierwszym dzieckiem)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby