Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Zdr
Mama
post napisany:

Proszę o dodanie i nie śmianie się :)) No wiec wczoraj w pracy zauważyłam ze boli mnie tyłek. Co chwile miałam uczucie ze muszę iść się wypróżnić,ale jak już dochodziło co do czego to nie miałam nawet czym. Zauwazylam ze w okolicy odbytu miałam takiego guzka. Po przyjściu do domu,sprawdziłam to w lusterku. Mam tam takiego sinego guzka wypełnionego krwią. Po przeglądnięciu internetu i zobaczeniu zdjęć,jestem na 90% przekonana ze to hemoroid zewnętrzny. Trochę się przeraziłam no mam dopiero 17 lat,wagę w normie i dużo ruchu. Nie miałam wcześniej innych objawów,krwawienia,pieczenia czy swędzenia. Kupiłam dzisiaj zioła z kory dębu bo widziałam ze pomagają na nasiadówkę i będę robić. Najchętniej zrobiłabym ten zabieg na usuwanie,ale po pierwsze wstydzę się o tym powiedzieć mamie,a co dopiero lekarzowi,chociaż tego specjalistę od tego nawet nie mam w mieście. Druga sprawa to ze odbywam aktualnie miesięczne praktyki i nie mogę iść opuścić,a nie wiem ile trwa zabieg i czy będę mogła od razu wrócić na nie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

Cześć! Przede wszystkim nie wstydź się! To jest bardzo szeroki problem, prawie każda kobieta, która była w ciąży miała hemoroidy czy to przez poród czy to podczas ciąży. Niektórym kobietom znikają jakiś czas po porodzie ale wielu z nich zostaje, wiec to nie jest taki wyjątkowy problem jak myślisz. Proktolog już widział wiele tyłków i serio go to nie rusza.

Powiem Ci, ze tez zaczęły mi się hemoroidy w Twoim wieku. Póki są małe można bez problemu sobie z nimi poradzić, później z resztą też tylko wiadomo im większy problem tym leczenie jest dłuższe i bardziej inwazyjne. No i koniecznie kup sobie jakieś dobre zioła na wspomaganie pracy jelit jak tutaj

https://kredensziolowy.pl/produkt/jeliherbs/

Zaparcia to największy wróg hemoroidów i dobrze jest je zatrzymac. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby