Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
PatrycjaPeplińska1997
Mama
post napisany:

Witam mam pytanie czy są tu jakieś mamusie które miały lub mają taki sam problem jak Ja. Jestem mamą dwójki dzieci. Jedna córka ma 3 lata a druga skończyła roczek 3 miesiące temu. Wraz z mężem staramy się o dziecko od 2 tygodni. Ale nic to nie daje mimo starań ja dalej nie jestem w ciąży a bardzo chcielibyśmy mieć trzecie. Dodam że miesiączkę również dostalam mimo starania się o dziecko bardzo prosze o osoby które pomogą mi szczerze w tym artykule a nie dorzucą kilka słów które ranią. Pozdrawiam was mamusie i liczę na wasza wypowiedz w tej kwestii.

0 0
zgłoś post
do moderacji
PatrycjaPeplińska1997
Mama
post napisany:

To bardzo boli mnie nie wiem czy we mnie tkwi problem hormony działają już nie wiem 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

W takim razie polecam kontakt z lekarzem https://wamiz.pl/ 

NIe wiem czy ktoś tutaj bedzie w stanie Ci doradzić w problemie 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna94
Mama
post napisany:

Witam od dawna mnie tu nie było ale nie bede wchodzic za bardzo w szczegóły.

Jestem mamą trzech synków 6 latka 4 latka i 3 latka w tamtym roku razem z mezem staralismy sie o czwarte o córeczkę i bardzo długo sie starałam prawie 4 miesiace aż w koncu zaszłam gdy dowiedziałam się o ciązy bardzo sie cieszyłam ale niestety wystapiły komplikacje i poroniłam w 11 tygodniu bardzo przezywałam utratę dziecka tak samo jak mąż ale się nie poddałam.Lekarz zapewniał mnie żebym odczekała ze 3 miesiace do nastepnej ciaży ale ja nie chciałam czekac w piata ciąze zaszłam już po dwoch miesiacach od poronienia o ciaży dowiedziałąm sie z testu bardzo sie cieszyłam teraz gdy po tak długim lecz krótkim staraniu jestem obecnie w 21 tc i bede miałą coreczkę nie bede sie chwalić swoją opowiescią.Prosze sie nie poddawać jeżeli pragnie pani dziecka to sie uda jezeli nie to mozna sie udac do swojego lekarza ginekologa.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby