Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
ala.s
Mama
post napisany:

Może komuś pomogę, otóż na stronie szkoły rodzenia prenalen znalazłam informację odnośnie przechowywania mleka, nadmiar pokarmu można przechować na później: -> w lodówce (temp. do 4 stopni) mleko można przechowywać do 3 dni, -> w zamrażalce (temp. poniżej -18 stopni) - mleko można przechowywać aż do 6 miesięcy. Jeśli nie chcecie przechowywać nadmiaru pokarmu na później, można zdecydować się na oddanie do Banku Mleka Kobiecego, gdzie Wasz pokarm posłuży do leczenia wcześniaków

0 0
zgłoś post
do moderacji
anielka
Mama
post napisany:

Dzięki za podpowiedź, co prawda muszę jeszcze poczekać na dzodziusia i jego karmienie, ale juz będę wiedzieć, że jest mozliwość przechowywania mleka. Bo przecież różne wypadki chodzą po ludziach, np. grypa może kobietę złamać. I tu przychodzi mąż z odsieczą i z mlekiem :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
igus
Mama
post napisany:

Pierwsze dziecko było wielkim głodomorem i nie miałam mozliwości zrobić zapasów. To też dziecko ciągle było ze mną, nie było szans na zostawienie z kimś. Nie tolerowało żadnych smoczków czy butelek.  Myślę, że takie rozwiązanie byłoby super.

0 0
zgłoś post
do moderacji
kanga
Mama
post napisany:

Człowiek żyje tyle lat a nie słyszałam o takiej instytucji jak bank mleka. Skoro istnieje to widać, że jest potrzebny. Jeśli taki pokarm ma pomóc najmłodszym to działalność taka jest jak najbardziej chwalebna. Dobrze, że ktoś wpadł na taki pomysł. Dziękuję za taki artykuł.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy Dermedic Linum baby