Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
anielka
Mama
post napisany:

Już kończę pierwszy trymestr a zachcianki ciążowe ciągle w natarciu. "Kwasotki" ciągle są najsmaczniejszą potrawą pod słońcem ;). Zastanawiam się czy to tak będzie do końca ciąży? Czy to normalny stan?

0 0
zgłoś post
do moderacji
ala.s
Mama
post napisany:

Zmiany hormonalne mogą powodować dziwne zachowanie u kobiet. Zachcianki najczęściej mijają, tylko u każdej kobiety w różnych terminach. Trzeba przeżyć. Na str. szkoły rodzenia prenalen znalazłam notatkę, że zachcianki są sygnałem o zapotrzebowaniu organizmu na konkretne substancje odżywcze.Może czegoś nie masz w swojej diecie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
igus
Mama
post napisany:

Moja położna stwierdziła, że zachcianki na kwaśne potrawy mogą sugerować niedobory w organizmie witaminy C. Twój organizm daje w ten sposób znać, że ma zwiększone zapotrzebowanie na tą witaminę. Jeśli będziesz miała ochotę np. na czekoladę to bedzie oznaczało, że organizm domaga sie magnezu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
kanga
Mama
post napisany:

U mnie zachcianki nie mijają chociaż jestem w 5 miesiącu ciąży. Przyzwyczaiłam się, że codziennie muszę zjeść chociaż kawałek śledzia :). Oprócz śledzia muszę mieć kiszoną kapustę. Podgryzam ją na okrągło. myslę, że to dzięki temu nie dopada mnie przeziebienie, chociaż rodzina kicha i prycha.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby