Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
LILKA0304
Mama
post napisany:

Ja dowiedziałam się w trzecim miesiącu w obu ciązach,a w szóstym na usg zostało potwierdzone na 100%,ze syn a w kolejnej ciazy ze córka.Wszystko się sprawdziło.Terminy porodu też się sprawdziły

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kasiulka246
Mama
post napisany:

Możesz zapytać, u mnie chyba przed połówkowym USG lekarz powiedział i się nie pomylił. Ale pamiętaj, że to czy widać płeć dziecka zależy nie tylko od jego wieku płodowego :) czasem się tak ułoży dzidziuś że niewiadomo i w 30 tygodniu :) u mnie lekarz był przekonany, że będę miała córkę a do rozwiązania i tak te pierwsze rzeczy starałam się kupować neutralne na wszelki wypadek :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
mama.antka
Mama
post napisany:

Mi na pierwszych prenatalnych doktor nie chciała powiedzieć ale dostałam usg i widać było co nie co. Na kolejnych prenatalnych tylko potwierdziło się to co widziałam na zdjęciu 🙂 a intuicja podpowiadała inną płeć 🙈

0 0
zgłoś post
do moderacji
mama95_amelci16
Mama
post napisany:

Z pierwszą córką bardzo późno dowiedziałam się o płci, chyba coś około 32 tygodnia, chociaż i tak lekarz nie był pewny . Teraz lekarz powiedział mi płeć w 26 tygodniu. Podobno też ma być dziewczynka. A wy jak sądzicie? 

załącznik do posta:

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anna Ogłoza
Mama
post napisany:

Przy pierwszym badaniu genetycznym w 13tyg lekarz stwierdził chłopca na 99%. Kolejne badanie usg miałam w 17 tc i lekarz potwierdził płeć :) w tym czasie przebywałam w szpitalu więc to była opinia dwóch lekarzy. Z 17tc mam piękne zdjęcie narządów :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marynia
Mama
post napisany:

Ja dowiedziałam się w 12tym tygodniu że to chłopak, nie byłam zaskoczona bo jakoś podświadomie to czułam, byłam poprostu o tym przekonana. Każde kolejne usg to potwierdzało i mam chłopaszka. Zapytaj lekarza czy napewno jeszcze nic nie widzi.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MichalekNatalia
Mama
post napisany:

O plci dziecka dowiedziałam się w 12tc na badaniach prenatalnych - lekarz powiedział, ze bedzie córeczka . W 16 tc mój ginekolog potwierdził i tak zostało do tej pory - aktualnie 36 +1 tc . Oczekujemy na Nelkę :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaIgnanio
Mama
post napisany:

Pierwsza ciąża był to 14 tydzień i w drugiej ciąży tak samo. Za każdym razem chłopiec. Jeśli lekarz jest dobry to powie bardzo szybko. U nas za pierwszym razem powiedział że 100 % w drugiej ciąży na 70% co się potwierdziło w 16 tygodniu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joanna95
Mama
post napisany:

Z tego co się orientuję o płci można dowiedzieć się od 12 tygodnia. Tylko to też zależy od dziecka, jak ułoży się na badaniu :) Moja siostra dowiedziała się w 15 tygodniu, mogła wcześniej ale dziecko ciągle było obrocone 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angelika13
Mama
post napisany:

Ja jestem w 8tyg także za wcześnie niestety jeszcze żeby była płeć xd ale też się nie mogę doczekać kiedy się dowiem, choć czuje ze będzie to dziewczynka. Wcześniej miałam chłopczyka i zupełnie jem co innego teraz niż wcześniej. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby