Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Otoska
Mama
post napisany:

Hej jestem w 16 tygodniu ciąży i zastanawiam się kiedy będę wkońcu wiedziała czy to dziewczynka czy chłopiec ? Czy to można jakoś szybciej się dowiedzieć czy czekać aż lekarz powie ? Bardzo proszę o odpowiedz

0 0
zgłoś post
do moderacji
mloda9416@wp.pl
Mama
post napisany:

Można zapytać czy już widać co rośnie pod moim serduszkiem. Nam powiedział w ok 12 tygodniu. Może wasze maleństwo nie współpracuje i pokazuje pupe, albo lekarz nie chce się pomylić i czeka do odpowiedniego czasu. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Gosia1995132
Mama
post napisany:

Ja dopiero się dowiedziałam w 20tygodniu ciąży. Zasłaniał się ciągle albo uciekał. Ale końcu się dowiedziałam że będzie chłopczyk. 

Np ja odrazu czułam że będzie chłopczyk. Myślę że 16tydzień to jeszcze za wcześnie albo dzidziuś nie współpracuje :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
magda_k26
Mama
post napisany:

Ja się dowiedziałam że będzie dziewczynka bodajże w 26 tygodniu. Na każdym usg tak się wywijała że niestety nic nie było widać. Dlatego też do końca nie byłam przekonana co do płci 😁ale jednak Lekarz miał rację i urodziłam córeczkę 🙂 

0 0
zgłoś post
do moderacji
madziabanaszak
Mama
post napisany:

Ja w pierwszej ciązy miałam w 12 tyg chłopca potem nie było nic widać a w 20 tyg była 100% dziewczynka :D 
Teraz czuje że będzie baba i w 16 tyg byłam na usg lekarz powiedział że mój mąż dostanie w kość bo będzie kolejna baba:D I myślę że tak zostanie czuje to pod sercem :) Wszystko zalezy jak się dziecko ustawi :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angela91
Mama
post napisany:

Ja tez poznalam pleć ok 20 tygodnia. Byl chłopiec więc nie bylo mowy o pomyłce :-D. Czasem jak lekarz mowi ze dziewczynka to potem może okazac się na kolejnym badaniu ze jednak cos jeszcze uroslo i jednak chlopiec😁

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kayte16
Mama
post napisany:

Ja również jeszcze nie wiem czy to chłopczyk, czy dziewczynka, a jestem dopiero w 12 tygodniu ciąży :)

W poniedziałek mam badania prenatalne i może się dowiemy, 

aczkolwiek najważniejsze jest dla mnie by dzidziuś był zdrowy.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Natalia1994
Mama
post napisany:

My na 80% dowiedzieliśmy się w 12 tygodniu na badaniach genetycznych a tydzień później lekarz powiedział na normalnym USG :). Więc u ciebie też już coś powinno być widać :) zapytaj swojego lekarza na wizycie czy coś już tam widać :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Sandza6
Mama
post napisany:

Zależy czy dziecko odpowiednio się układa podczas badania. Mi w obu ciążach od razu w 12 tygodniu płeć określili i to trafnie ale różnie bywa. Myślę że do 20 tyg powinnaś się już dowiedzieć co tam się kryje 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Julia i Gloria
Mama
post napisany:

Przy pierwszym dziecku lekarz powiedział płeć dziecka jakoś w 16 tygodniu ciąży stwierdzając że to chłopczyk... Niestety ale pomylił się i urodziłam dziewczynkę dlatego przy drugiej ciąży pytałam dopiero w połowie ciąży pytałam i wtedy był to strzał w 10... Obecnie jestem w połowie 3 ciąży 😊

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Linum baby