Nawigacja:
Kiedy Wam zaczęły pokazywać się rozstępy?
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Martabloch99
Mama
post napisany:

Drogie mamusie. A wam kiedy zaczęły pokazywać się rozstępy? Jakiś kremy/ mascie polecacie żeby wam szybciej zeszły rozstępy? Pomóżcie ☹️ życzę dużo zdrówka dla was i jak dla maluszkow! Dziękuję za jaką kolwiek odpowiedź

0 0
zgłoś post
do moderacji
Izabela07
Mama
post napisany:

Cześć, Ja nie stosowałam żadnej maści na rostepy i mi się nie pojawiły.  A nie stosowałam, ponieważ ginekolog który prowadził moja ciążę poinformował mnie, że rostepy pojawiają się genetycznie i smarowanie kremami nie uchroni nas przed ich pojawieniem się. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Blondyna_2000
Mama
post napisany:

Hej, ja stosowalam od 20tyg ciąży kremy,olejki,masaże, a niestety rozstępy zaczęły sie pojawiać koło 26tyg. Niestety ale to jest dziedziczne, jeśli Twoja mama, babcia czy siostra miały to niestety tez bedziesz mieć, ale warto o nie dbac nadal jakims olejkiem bo bywaja okropnie swedzace i bolace. Rozstepy to częsty "efekt uboczny" ale da sie go pokochać pomimo wszystko

Pozdrawiam

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aneczkaa006
Mama
post napisany:

Żeby nie mieć rozstępów starałam się smarować regularnie skórę - biust, uda, brzuch balsamem silnie nawilżającym. Obyło się bez rozstepów. Dobrze nawilża też oliwka dla dzieci. Ale prawda jest taka że jak ktoś ma skłonności do rozstępów to niestety nic nie pomoże 

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaAnka
Mama
post napisany:

Hej, mi się pojawiły rozstępy już na początku ciąży, smarowałam wieloma kremami i maściami z każdego przedziału cenowego i nic nie pomogło. Czekam aż skończę karmić piersią i prawdopodobnie zdecyduje się na laser, bo wyglada to bardzo nieestetycznie dla mnie :(

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aneczkaa006
Mama
post napisany:

MamaAnka tak to właśnie czasami jest że nie pomagają żadne kremy maści. Bo jak ma się skłonności do rosteporo to tak właśnie się dzieje. Rozstępy są dziedziczne więc jak nieestetyczne wyglądają to zostaje jedynie laser po ciąży 

0 0
zgłoś post
do moderacji
karolinach91
Mama
post napisany:

Ja w ciąży smarowalam się olejem kokosowym i nie miałam żadnego rozstępy. Bardzo polecam tą metodę :) i od razu uprzedzam, że jako jedyna w mojej rodzinie nie mam rozstępów po ciąży więc nie mam dobrych genów jeżeli o to chodzi :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aneczkaa006
Mama
post napisany:

To prawda olej kokosowy też bardzo dobrze nawilża. Wcześniej jakoś go nie kupowałam. Ale od jakiegoś czasu kupuje. I kiedy mam bardzo sucha skórę to smaruje nim. I wiem że nim będę przy drugiej ciąży się smarować 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justyna1234146
Mama
post napisany:

Od początku ciąży smarowalam brzuch oliwka dla dzieci. Nie mam ani jednego rozstępu na brzuchu ale żałuję strasznie,że nie smarowalam całego ciała bo rozstępy pojawiły się na nogach i pośladkach 😞 W następnej ciąży już będę mądrzejsza i skupię się na całym ciele 😊

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aneczkaa006
Mama
post napisany:

To prawda lepiej całe ciało smarować bo nigdy nie wiadomo gdzie wyjdą rozstępy. Skóra na całym ciele nam sie rozszerza a nie tylko na brzuchu wiec trzeba uważać                                                                                                 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby