Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Kabri
Mama
post napisany:

Dziewczyny, czy któraś z was borykała się w ciąży z takim dziwnym przypadkiem jakby przeskakiwania czegoś w dole pleców przy wstawaniu głównie z pozycji leżącej, ale też siedzącej? Coś jakby przy kości ogonowej przesuwa mi się w prawo powodując straszny ból... jak już mi się uda wstać to się nastawia i wskakuje w swoje miejsce.... dziwne to i trochę się boję jak w ostatnich miesiącach z brzuchem poradzę sobie ze wstawaniem jak mnie to dopadnie :/

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kasia B.
Mama
post napisany:

Hmm a to dopiero w ciąży się objawiło? Ja tak mam od lat, spotegowalo się w pierwszym trymestrze pod wpływem ucisku macicy, potem trochę odpuszcza. U mnie to jest niestabilnosc kręgów stwierdzono na rtg jeszcze przed ciąża 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kabri
Mama
post napisany:

No właśnie w tym problem, że na początku ciąży się to zaczeło dziać..... wczesniej nie miałam zadnych problemów.. A jakoś w 2 miesiącu źle się przesunęłam na łóżku jak chciałam wstać i od tej pory mi to dokucza co jakiś czas....

0 0
zgłoś post
do moderacji
Panda
Mama
post napisany:

Ja również mam taki problem, ale kilka lat temu słyszałam, że mój kręgosłup nie jest w najlepszym stanie, teraz jestem w 7miesiącu i problem ten mam głównie przy wstawaniu z pozycji leżącej, mi pomaga twardy materac, placy mniej bolą, gorzej kiedy poloze, się na czymś miękkim, wtedy problem wraca od razu. Dodatkowo czytałam, w ciąży o ruchomej miednicy i przez to o problemach z plecami. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Maria11
Mama
post napisany:

Może stosuj jakieś produkty rozgrzewające np. termofory? https://www.pomocedlaseniora.pl/53-poduszki-ortopedyczne. Mnie one bardzo pomagają, czuję dużą ulgę wtedy. Mam od kilku lat problemy z kręgosłupem od pracy siedzącej. Po ciąży zaczęłam ćwiczyć i dodatkowo stosować masaże i produkty rozgrzewające. Pomogło po kilku miesiącach. Robiłam rezonans magnetyczny i wykazał, że musze właśnie wzmocnić cały kręgosłup. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic