Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Martuss23
Mama
post napisany:

Dziewczyny powiedzcie jak już czułyście ze to już poród ? Ja mam już od kilku dniu skurcze jestem w 39 tygodniu ciąży boli mnie brzuch przy chodzeniu i intensywne upławy bezbarwne i niewiem czy to już czy jeszcze poczekac

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Z tego co się orientuję to już pomalutku zaczyna się coś dziać ale jeszcze może tak stan trochę potrwać więc myślę że już macica trenuje przed porodem i w sumie może poród rozpocząć się w każdej chwili. Życzę szczęśliwego rozwiązania :-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angela91
Mama
post napisany:

Myślę że to moga byc oznaki zblizajacego się porodu. Mnie pare dni przed porodem też bolal brzuch i dziwnie się czulam. W dzien porodu odeszly mi wody i od razu pojechalismy z mezem na porodówke, ale mocniejsze skurcze byly dopiero po kilku godzinach. Jeśli odejda wody to porod może być lada chwila.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Moim zdaniem tak jak dziewczyny piszą, że mogą być to być oznaki, że zbliża się juz porod. Ja akurat żadnych objawów przed porodem nie miałam bo miałam wywolywany porod. Rowniez życzę szczęśliwego rozwiązania.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Do samego porodu nie czulam nic. Nie czulam, z3 mam przepowiadajace skurcze, wyszly na ktg, a ja naprawde ich nie czulam. Dopiero pozniej jak odszedl mi czop zaczelam sie zle czuc i poczulam te okropne skurcze, ktore pamietam do dzisiaj. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Olga
Mama
post napisany:

Przy tej drugiej ciąży zwiastunów jako takich nie było dostałam kroplówkę z oksytocyna jednego dnia która wogole nie zadziałała na mnie a następnego dnia zaczęły się po prostu bóle o 7 rano a o 15.45 urodziłam przez cc

0 0
zgłoś post
do moderacji
klarita
Blogerka
post napisany:

U mnie przed czasem i totalne zaskoczenie więc żadnych zwiastunów nie było :) Ale jakoś Martuss23 nigdzie na forum  nie widać więc może już jednak urodziła? Życzymy zatem wszystkiego najlepszego :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
Viki28
Mama
post napisany:

U mnie nie było jakiś wcześniejszych objawów. Urodziłam 8 dni po terminie. Poród był wywoływane. Gdy już się zbliżał nasiliły się skurcze i trudno było wytrzymać. Myślę, że u Ciebie  powoli też się zbliża. Musisz być przygotowana.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ilonka
Mama
post napisany:

Z tym to różnie bywa, moja koleżanka chodzil A tydzień że skurczami, a ja dostałam lekkich i od razu urodziłam, ledwo do szpitala dojechałem żeby sprawdzić czy nic się nie dzieje A już zaczęły mi się bóle parte i zaraz córeczka była na świecie. Ja bym pojechała sprawdzić od razu czy nic się nie zaczyna.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia