Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Martuss23
Mama
post napisany:

Dieta kobiet w ciąży powinna zawierać dużo warzyw owoców. Kobiety w ciąży powinny jeść produkty które zawierają dużo witamin potrzebnych do rozwoju maluszka. Póki jest jeszcze lato ciężarne powinny spożywać dużo malin, truskawek, pomidorów :)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angela91
Mama
post napisany:

Ja w ciąży na poczatku jadlam wszystko potem niestety okazalo się ze mam lekko cukier podwyzszony i dla bezpieczeństwa mojego i maluszka ograniczylismy slodycze i produkty z dodatkiem duzej ilosci cukru. Ale fakt warzywa i owoce sa bardzo zdrowe i poki sa swieze trzeba ich jesc bardzo duzo☺

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

A ja na początku zwracalam bardzo duza uwagę na to co jem. Ograniczalam słodycze i jadłam owoce i warzywa. Już pod koniec zaczęłam jeść słodycze bo wiedziałam, że niedługo jak bede karmic malego to za bardzo nie będę mogła.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Zdrowe odzywiani3 to podstawa, ale jesli ktos ma ochotw na czekolade, coca cole czy inna "niezdrowa" zywnosc to smialo, niech spozywa ze smakiem w koncu wszystko jest dla ludzi i nawet ciaza tego nie powinna ograniczac. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Ja jadłam wszystko a dzień bez loda czekoladowego był dla mnie dniem straconym. Jadłam dosłownie wszystko na co miałam ochotę. Wszystko jest dla ludzi. Nie jadłam tylko tataru mimo że go uwielbiam ale wiadomo niektóre rzeczy musiały poczekać :) jak karmilam piersią też jadłam wszystko co chciałam i obserwowałam małego. 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Loca93
Mama
post napisany:

Mi na jednej z pierwszych wizyt ginekolog powiedziała, że mogę jeść to na co mam ochotę i stosowałam sie do tego od początku. Nie jadłam tylko surowego mięsa i serów typu camemmbert. A zjadłabym takiego surowego łososia albo kanpkę z cammembertem. Wiadomo to co zakazane smakuje najbardziej.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Tak to już jest ale na szczęście to tylko 9 miesięcy potem możesz już spokojnie zjeść łosia i serek plesniowy :) ale tak to już jest hihi :) nie ma się co ograniczać i jeść na co ma się tylko ochotę :) kto nam zabroni zwłaszcza w ciąży :) jak ma się ochotę na słodkie to czemu sobie tego żałować 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja w ciąży starałam się dobrze odżywiać. Ale jak wiadomo czasami miałam ochotę na coś słodkiego ale starałam się nie jeść dużo słodyczy. W lecie łatwo mi było o świeże warzywa i owoce bo mam swój ogródek.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Sery plesniowe moze jesc bez obaw, ale ciagle zapominam ktore czy te z niepasteryzowanego mleka czy pasteryzowanego. Ogolnie mozna jesc wiele rzeczy, ale oczywiscie z glowa. Surowego miesa, ryb czy jaj rowniez bym nie zjadla. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Ja jadłam i jajka i ryby. Surowego nie jadłam. Jajka jak były gotowane na twardo czy jajecznica czy sadzone o smażone to jadłam. Ryby też. Mówię jedyne czego nie jadłam to tataru. Co do plesniowych to chyba te niepasteryzowane odpadają ale niech ktoś napisze czy tak faktycznie jest

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała