Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Angelika725
Mama
post napisany:

Dziewczyny, jakie towarzyszyły Wam objawy świadczące o zbliżającym się porodzie. Kiedy wiedziałyście, że już czas jechać do szpitala? Czy odczuwałyście ból podobny do menstruacyjnego w 9 miesiącu i był on wyznacznikiem zbliżającego się porodu? Jak odczuwane były przez Was skurcze przepowiadające?>

1 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

Wiesz ja to nie miałam typowo objawów bo byłam w szpitalu na patologii i oni sami mnie wysłali na porodówce ale za nim to zrobili to miałam skurcze dosyć bolesne na ktg 100 i robiło się rozwarcie i w tym momencie zabrali mnie na porodówce jak było 3cm rozwarcia

0 0
zgłoś post
do moderacji
Samanta1991
Mama
post napisany:

Powiem szczerze że w moim przypadku było to jedynie twardnienie/stawianie się brzuszka. W dzień porodu już po wstaniu z łóżka czułam lekkie twardnienia ale myślałam że to skurcze przepowiadajace ;) w ciągu dnia nasilały się ale nie były bolesne. Natomiast pojawiały się coraz częściej w coraz krótszych odstępach czasu. Nie był to ból ale takie ściskanie brzuszka. No i postanowiliśmy z mężem że pojedziemy do szpitala to sprawdzić. Tam na izbie przyjęć leżałam około godzinki pod ktg. Dalej czułam twardnienie brzuszka ale nie był to w dalszym ciągu ból. Po jakimś czasie przyszła położna i stwierdziła że moje skurcze są "maksymalne" pytając mnie ze zdziwieniem czy ja ich nie czuje 😂 koniec końców zabrano mnie na cesarskie cięcie i urodziła mi się śliczna zdrowa córeczka :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
anka316
Mama
post napisany:

Ja nie miałam żadnych objawów. Nawet skurczy przepowiadajacych. Pojechałam do szpitala, bo nagle zaczęły mi odplywac wody płodowe. Zostawili mnie na noc i dopiero następnego dnia podali mi okscytocyne, żeby wywołać skurcze. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Kabri
Mama
post napisany:

U mnie około tydzień przed pojawiły się skurcze przepowiadajace,  później odeszły wody i pojawiły się skurcze ☺ i tyle jedyne co mogę podpowiedzieć to jeśli chce sie ta chwilę przyspieszyć warto pomyśleć o stymulacji/ draznieniu sutkow i bliskosci fizycznej z partnerem 😆 u mnie mam wrażenie że to wlasnie zadziałało ☺

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agnieszka Łyko Łyko
Mama
post napisany:

U mnie zero jakichkolwiek objawów. Dopiero tydzień po terminie lekarz zdecydował się wywołać poród oksytocyna. Choć wcześniej dużo ćwiczylam, mylam schody itd. Coreczce się wogole nie spieszylo 😁 niestety poród wywołany jest ponoć bardziej bolesny, skurcze dużo silniejsze i wogole ciężko.. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Aridka
Mama
post napisany:

Mityczne objawy... Opowiadane na szkole rodzenia. Pić na wodę :) dwie ciąże i dwa razy ZERO jakichkolwiek objawów.

Za pierwszym razem trafiłam do szpitala po terminie i czekałam A się coś zacznie dziać. Za drugim razem znowu to samo z tym że skończyło się wywołaniem porodu z uwagi na cukrzycę ciążową 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia