Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
MamaITata
Mama
post napisany:

Czy miałyście w ciąży sytuacje, w której czy to obca osoba, czy znajomy zachował się nietaktownie, albo zadawał krępujące pytania, a może po prostu walnął prosto z mostu coś typu: chyba dużo przytyłaś? Albo: planowane czy wpadka? :)

3 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Miałam sytuację kiedy byłam w pierwszej ciąży miałam 22 lata a kobieta która chodziła ze mna na studia i miała ok 40 lat powiedziała: dzieci mają dzieci.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina
Mama
post napisany:

Ja jak byłam w pierwszej ciąży miałam 18 lat,, to starsza kobieta powiedziała do swojej koleżanki  : no tak jak się puszcza to chodzi się z brzuchem. I jeszcze powiedziała do niej i pewnie nie wie kto jest ojcem. Smutne jest to jak niektórzy traktują kobiety wciazy.

2 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Uslyszalam: Kochana Ty to chyba juz ze 100 kilo wazysz ..

4 0
zgłoś post
do moderacji
mloda mama
Mama
post napisany:

Nie spotkalam się z czyms takim ale to pewnie dlatego, ze do praktycznie 6 miesiaca moj brzuszek byl malo widoczny, pozniej tez nie jakis ogromny ;) 

4 0
zgłoś post
do moderacji
Graszka21
Mama
post napisany:

Ja naszczescie nic przykrego nie udlyszalam, ale pamiętam jak byłam w 9 miesiacu ciazy i w sklepie pani starsza mi się wepchala w kolejkę i było widać ze ja to nic nie obchodzi ze mi ciezko. 

3 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Nie wiem czym tłumaczyć zachowanie ludzi. Czy brakiem empatii czy egoizmem. Każdy kto jest ciut inny w wyglądzie w danej chwili od wiekszości jest traktowany z góry. Te spojrzenia, szepty, skąd w innym człowieku tyle nietolerancji...

3 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

Gdy ważyłam 56 kg będąc w 4 może 5 miesiącu powiedziałam mojemu ginekologowi że planowalam nie dobić do 60, oznajmił że raczej się nie uda i zapytał ile ważyłam przed ciąża a gdy powiedziałam mu że 48 kg zapytał czy nie powinnam się zastanowić nad zamknięciem lodówki na kłódkę :) Oczywiście wiedziałam że sobie żartował ale miał rację bo sporo sobie podjadalam mając mdłości :) 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Madzialenka87
Mama
post napisany:

nie miałam tekiej sytuacji

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marysia
Mama
post napisany:

Mi nikt nic nie powiedział ale jak byłam pod koniec ciąży u mojego ginekologa to panowie którzy byli ze swoimi ciezarnymi żonami siedzieli obok nich a ja musiałam stać.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Olejek do kąpieli i pod prysznic Dermedic Baby