Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Mamacóreczki
Mama
post napisany:

Jestem w 32 tc a moja córeczkaw brzuszku waży 2227 gram . Czy to nie jest zbyt duża waga dziecka , na USG wiek dziecka wychodzi na 33+4 tc?

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina1920
Mama
post napisany:

U nas w 30 tc 1100g i za mało lekarz mówił, a co lekarz mówił? A córka w 32 ważyła 1600g

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mamacóreczki
Mama
post napisany:

Lekarz mówi że córka może się urodzić duża , nawet powyżej 4 kg .może to z tego względu córka moja jest duża bo ja przytyłam około 15 kg od początku ciąży , gdyż w 1 trymestrze miałm ciągłą ochotę na slodycze

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina1920
Mama
post napisany:

Moja córka urodziła się bardzo mała 2750g a usg prze porodem pokazywalo że będzie miała 3350 także usg też się trochę myli 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina88
Mama
post napisany:

Jeśli lekarz mówi że wszystko jest wporzadku to nie ma się czym martwić. Nie wszystkie dzieci rosną w tym samym tempie w brzuszku niektóre rosną szybciej później wolniej a inne odwrotnie

1 0
zgłoś post
do moderacji
Edyta0510
Mama
post napisany:

Nie ma się co przejmować usg często podaje mylne wymiary dzidziusia

2 0
zgłoś post
do moderacji
Anulek
Mama
post napisany:

Każda kobieta tak jak i dziecko jest inna. Jedne dzieci rodzą się malutkie a drugie znacznie większe. Bez obaw. Jeśli jesteś pod stałą opieką lekarza to wszystko jest wporzadku. Najważniejsze by dziecko bylo zdrowe.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Patrysia9024
Mama
post napisany:

Mamacóreczki, ja w ciąży przytyłam 24 kg i moja córka urodziła się mając 2900, więc raczej Twoja dodatkowa waga nie ma tu większego znaczenia.

1 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

U nas z usg Synek miał ważyć 4 kg a urodził się z wagą 3500 więc nie ma się czym przejmować chociaż rozumiem bo ja też uważnie studiowałam każda karteczkę z wymiarami Maluszka :) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Zawsze jest +/- 500g. Wiec moze wazyc mniej

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało