Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Karolina1920
Mama
post napisany:

Drogie mamy co okazało wam się bardzo przydatne w szpitalu po porodzie a co zbędne. Zastanawiam się czy wszystko mam spakowane

4 1
zgłoś post
do moderacji
Paulina88
Mama
post napisany:

Mi się wszytko przydało żeby się upewnić czy torba do szpitala jest dobrze spakowana to może warto zobaczyć w internecie wyprawka do szpitala. Zależy również szpitala co może się przydać dla dziecka bo np. niektóre szpitale wymagają ubranek inne nie bo dzieci są w szpitalnych rożkach. Również jeśli rodzice mają alergię na niektóre środki piorące to dziecko też może mieć ale to już zawsze mąż może dowieźć ubranka gdyby było uczulenie :-)

2 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Właśnie to zależy od szpitala. Mi  na szkole rodzenia, w szpitalu którym rodziłam mówili żebym wzięła gaziki jałowe, a potem i tak okazało się że szpital dawał. Gdybym drugi raz się pakowala to oprócz tego co wzięłam, wzięła bym o jakieś dwa śpiochy więcej dla dziecka i poduszkę do karmienia. 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina1920
Mama
post napisany:

No właśnie zastanawiam się nad kupieniem tej poduszki do karmienia 

3 0
zgłoś post
do moderacji
Marlin992
Mama
post napisany:

Oj ja to sie spakowalam jak na wakacje i to conajmniej tygodniowe. Zbedne okazaly sie wkladki laktacyjne, bo jeszcze pokarm tak nie ciekl. A tak to chyba wszystko okazalo sie potrzebne.

3 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina1920
Mama
post napisany:

Jak pierwszy raz urodziłam córkę to w szpitalu okazały się zbędne kosmetyki do kąpieli dla małej. Teraz będę rodzic w innym mieście 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Madzialenka87
Mama
post napisany:

ja nie mialam poduszki ale kolezanki mowily ze fajna 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Madzialenka87
Mama
post napisany:

mysle ze to kwestja tez przyzwyczajenia

1 0
zgłoś post
do moderacji
MamaITata
Mama
post napisany:

Podłączam się do pytania:) Też już niedługo muszę zacząć pakować torbę...

2 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina1920
Mama
post napisany:

MisiaPysia na kiedy masz termin ? Ja napewno biorę laktator elektryczny bez niego po pierwszej ciąży bym nie dała rady z piersiami na drugą dobę miałam nawał mleka zrobiły się twarde jak kamienie 

2 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15