Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Pannonia
Mama
post napisany:

Powiedzcie, co sądzicie o wyjeździe na wakacje w 7 miesiącu ? Jakieś za przeciw ? Ogólnie czujemy się z Malutka dobrze, jedyny mankament to cukrzyca ciazowa. Ale ciągle bije się z myślami o wyjazd nad morze

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Dla mnie to dobry pomysl, jesli ciaza przebiega prawidlowo to dlaczego mialabys nie pojechac nad morze? Korzystaj poki mozesz, ja w 6 miesiacu ciazy wracałam z holandii do polski i duzo czasu spedzilam w busie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Pannonia
Mama
post napisany:

Właśnie wiele podzielonych opini słyszałam i już głupieje... A nie powiem, z chęcią bym się gdzieś wyrwala.

Akurat przed planowanym wyjazdem mam wizyte u ginekologa, więc liczę, że nie będzie widział przeciwwskazań

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Wiesz co powiem tak jeśli są to wakacje w Polsce a wy czujecie się dobrze to czemu nie? Za granicę ja raczej bym się nie wybierala ale w Polsce czemu nie? Tu obojętnie jak by coś się działo masz pod ręką lekarzy a za granicą to może być różnie :( ale wiadomo zrobisz jak uważasz :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
erybak18
Mama
post napisany:

Jeżeli według lekarza nie ma przeciwwskazań to jedź i odpoczywaj. Ja jeździłam z dużym brzuszkiem na wakacje. Nie ma co sobie zabraniac, jeżeli wszystko jest w porządku to czemu nie. Przecież to nie jest lot samolotem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Ania0505
Mama
post napisany:

Jeżeli lekarz nie zauważy nic niepokojącego podczas wizyty i nie będzie widział przeciwwskazań to jak najbardziej wyjazd i relaks jest wręcz wskazany ;-) oczywiście wszystko w granicach rozsądku wiec bez jakiś szaleństw i forsowania :-) z pewnością skorzysta na tym i Pani i maluszek czując że mamusia jest wypoczęta i w dobrym nastroju :-) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Pannonia
Mama
post napisany:

Wakacje w Polsce, na zagraniczne bałam się jechać w tym roku bo ciąża wyczekiwana już kilka lat i wolałam nie ryzykować. 

Wiadomo, nie będę ciągle leżeć plackiem nad morzem, raczej spacery i totalny chillout. Ostatnie wakacje we 2;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

To spokojnie mozesz jechac, co innego gdyby to byly wakacje za granica. Wtedy to i ja bym sie na nie nie zdecydowala, bo nie wiadomo jak to by moglo wygladac. No, ale ja sama w 18 tygbodajze pojechalam na urlop do polski i spedzilamw busie ponad 20 godzin, pozniej znow powrot. I polozna nie miala przeciwwskazan. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
wiola_jaw
Mama
post napisany:

Ciąża to nie choroba, więc jeśli nie masz przeciwwskazań od lekarza to ciśnij na wakacje i nic się nie przejmuj :-) pamiętaj że Twoje dobre samopoczucie, dobry humor wpływa bardzo pozytywnie na dziecko :-) a poza tym pobyt nad morzem jest prozdrowotny więc do dzieła:-) Ja jak byłam w ciąży to musiałam zrezygnować z wakacji, mieliśmy zaplanowany urlop we Włoszech, byłam w trzecim miesiącu ciąży i okropnie się czułam, ciągle wymiotowałam, kręciło mi się w głowie także jakikolwiek wyjazd byłby męczarnią. Gdybym czuła się dobrze to miałabym jedynie wątpliwość czy lot samolotem nie zaszkodzi ale wakacji w Polsce napewno bym nie odpuściła :-)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Pannonia
Mama
post napisany:

Kochane, a co sądzicie o kapielach w morzu ? Lekkie pluskanie, trochę spacerów brzegiem. 

Matka i teściowa truja mi ciągle, że wyjazd jest nieodpowiedzialny, bo dziecko może  naciskać na pęcherz, że kąpiele morskie i w ogóle kazde inne baseny nie bo drobnoustroje... czasem czuje się jakbym wg nich była inkubatorem...

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby