Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
kropa
Mama
post napisany:

Czy dawałyście lub planujecie dawać położnej jakiś prezent w podzięce ? Chodzi mi o taką położną skarb, bez której czujecie, że nie dałybyście rady urodzić. Ja wiem że to ich praca, ale widziałam dużo Tatusiów przynosiło coś słodkiego albo kawę przy wyjściu ze szpitala.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nie dawalam i nie mialam nawet zamiaru tego robic, uwazam, ze jest to w ogole nie potrzebne, ale jesli ktos ma taka ochote i chce podziekowac położnej za opieke ktora sprawowala to oczywiscie mzoe dac drobny upominek. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

Nie dawałam prezentu. Miałam bardzo sympatyczna położna i wiele jej zawdzięczam. Bardzo mi pomagała podczas porodu, ale jakoś nawet nie przyszło mi do głowy żeby kupić jej prezent, po porodzie jak odwiozla mnie do pokoju to już więcej jej nie widziałam. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Ja nigdy bym nie pomyślała że mam dać położnej kwiaty czy cokolwiek w podziękowania. Ok miła sympatyczna ale taka ma prace wiec bez przesady bo TK to musiała bym każdemu dać na oddziale który był na dyżurze wtedy kiedy i ja tam byłam więc nie. Jak bym leżała może miesiąc na oddziale to bym o t pomyślała ale tak to absolutnie nie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Gosia192b
Mama
post napisany:

A ja z kolei wychodzac ze szpitala w podziękowaniu za dobre rady, pomoc, okazane serce i wsparcie zanioslam kawe  i czekoladki. Uważałam to za słuszne, ponieważ bylam "zielona" gdyz bylo to moje pierwsze dziecko. 

Ale to jest indywidualna sprawa każdej osoby :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja jak wychodziłam ze szpitala to mój mąż kupił Paniom położonym coś słodkiego ale już nie pamiętam dokładnie co to było. Kwiatów nie kupowałam bo ma oddziale nie wolno było trzymać kwiatów więc to odpada.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monika.k5
Mama
post napisany:

Ja byłam przeciwna dawaniu jakichkolwiek czekoladek czy kaw położonym, ponieważ uważam ze to jest ich praca. Natomiast moja mama ma inne zdanie na ten temat i poza moja wiedza zanosi la położonym kawę czy czekoladki.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Monika.k5
Mama
post napisany:

Ponadto gdy już dostały czekoladki były dla mnie o wiele milsze i pomocne. Dla mnie to jedt przesada żeby pomagaly bardziej komuś od kogo coś dostały.  Powinno się wszystkich traktować tak samo. Dlatego jestem przeciwna dawaniu czego kolwiek w podzięce.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Viki28
Mama
post napisany:

Też się nad tym zastanawiam, ale wszystko będzie zależeć od położnej i jej postawy. Jeśli naprawdę będzie pomocna i miła to myślę, że warto podziękować i wręczyć coś słodkiego do kawy :) Będzie jeszcze czas żeby o tym pomyśleć. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Emilia Wakulinska
Mama
post napisany:

Ja dawalam i nie uwazam, ze to nie na miejscu. Jezeli w restauracji bylo smaczne jedzenie i mily kelner to tez zostawiam napiwek. To samo tyczy sie poloznej. Jezeli mi duzo pomaga, wspiera i moge na nia liczyc, to drobny upominek bedzie fajnym podziekowaniem. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Linum baby