Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Marlin992
Mama
post napisany:

Ile godzin rodziłyście? Mnie skurcze męczyły od północy w środę, były częste, ale nieregularne i nie kwalifikowałam się na porodowke. Dopiero w piątek rano zaczęły być regularnie co 2 minuty i mnie na porodowke wzięli. Niestety mimo pełnego rozwarcia i skurczy, główka nie schodziła i zrobili cc. Więc zanim zrobili cc meczylam sie ponad 30h ze skurczami co srednio 7 minut...

2 0
zgłoś post
do moderacji
Iwonka9077
Mama
post napisany:

U mnie zaczęło się jednej nocy, delikatne skurcze , a skończyło się dzień później, rodziłam cała następna noc i jeszcze dzień. Od przyjęcia w szpitalu wypisali mi 19 godzin, ale udało się SN. Też nie przyjęli mnie od razu do szpitala, bo miałam skurcze co 15 min i małe rozwarcie, dopiero wieczorem tego samego dnia miałam już regularne skurcze co 6 min. wtedy dopiero przyjęli mnie do szpitala. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina1920
Mama
post napisany:

Ja w pt byłam rano u lekarza i nic nie wskazywało że zacznie się dziać. W pt wieczorem zaczęłam odczuwać pierwsze skurcze przepowiadajace. W sb wieczorem pojechaliśmy na szpital odesłał mnie do domu bo ktg wgl nie wykrył skurczy. W niedzielę wieczorem miałam skurcze co 7 min ale roz Warcie dopiero na 2 cm, ale zostawili mnie w szpitalu na porodowce potem rozwarcie zatrzymalo się na 4 cm a skurcze co 5 min miałam dostałam kroplowke w poniedziałek o 1 w nocy położna przebiła wody. A córka dopiero urodziła się w pon o 11.20

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina88
Mama
post napisany:

Ja miałam cc bez skurczy mimo wywołania dlatego nie mam doświadczenia w tym zakresie

1 0
zgłoś post
do moderacji
mama Leona
Mama
post napisany:

Bol krzyza od nocy, o 5 szpital, pozniej skurcze do 9, a następnie dwie godziny partych. Tak w skrócie :D

1 0
zgłoś post
do moderacji
MamaITata
Mama
post napisany:

Pierwszy poród dopiero przede mną, tak sie boje I nie nastawiam że będzie łatwo ale chciałabym naturalnie urodzić.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karolina1920
Mama
post napisany:

Ja też miałam bóle z kręgosłupa, ale i tak jak urodziłam to powiedziałam do narzeczonego "myślałam że będzie gorzej" 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Kasiarzyna152
Mama
post napisany:

Mi zaczęły odchodzić wody o 1 w nocy , a urodziłam o 13.30

2 0
zgłoś post
do moderacji
KaSz
Mama
post napisany:

Ja miałam poród wywoływany, więc wieczorem założyli mi cewnik a rano miałam juz rozwarcie, potem Oksytocyna i skurcze od jakiejś 10tej, a urodziłam o 17. Sama końcówka ze skurczami partymi trwała może 10 minut albo i mniej.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Gosiaczek
Mama
post napisany:

Od samego poczatku do wyjścia dziecka na świat minęło 42 h

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało