Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Ewuchak
Mama
post napisany:

cześć jestem kobietą po zdiagnozowanym HELLP. Niestety pierwsze ciąża mysiała byc rozwiązana w 25tc. Synek nie miał szans z powodu niskiej masy urodzeniowej. To bylo 6 lat temu. Wtedy myślałam że to koniec świata. Lekarze mieli różne zdania. Począwszy od zaprzestania starania sie o kolejne dziecko po diagnozowanie mnie wszerz i wzdłuż. Ja podjęłam ryzyko. Zdecydowałam sie jeszcze na kolejne dwie ciąże po stałym nadzorem lekarza. I udało się. Mam zdrowego syna 3latka i córke 6miesięcy. Czy są tutaj kobiety po HELLP? Jaka jest wasza historia? Podjęłyście ryzyko czy zaprzestałyście starań. A może Wasze historie nie sa tak tragiczne jak moja i pomimo HELLP udało Wam sie urodzić zdrowe dzidzie i Wy macie sie świetnie. Czekam na Was.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaOliwierka
Mama
post napisany:

Z tego co wiem Hellp to ciężkie powikłanie stanu podrzucawkowego lub rzucawki.Moja mama miała rzucawkę będąc w ciąży z moją siostrą. Ale musiała praktycznie cały okres ciąży leżeć w szpitalu, dużo odpoczywać i udało się jej urodzić normalnie.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja nie miałam takich problemów ale z ciekawości poczytałam informacje napewno ten temat i jestem pod wielkim wrażeniem że zdecydowałaś się na dwójkę dzieci. Bo faktycznie ryzyko jest spore zarówno dla matki jak i jej maluszka w brzuchu.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mlodamama92
Mama
post napisany:

Nawet nie wiedziałam, ze cos takiego istnieje. Jestem w szoku i jednoczesnie bardzo ci wspolczuje, ze ta pierwsza ciaza zakonczyla sie w taki sposob. Do tego jestem pod wrazeniem, ze mimo wszystko zdecydowalas sie na kolejne dwie ciaze. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Angie1001
Mama
post napisany:

Ja również nie miałam o tym pojęcia. Szkoda że dopiero teraz znaleziony został ten temat i nikt wcześniej Ci nie odpisał. Dużo dużo zdrówka życzę dla ciebie i dzieci. Wielki szacunek za to że podjęłas decyzję o kolejnych ciazach. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Angie1001 dokłanie tak szkoda tylko że pytanie zadane dwa miesiące temu uzyskało odpowiedzi dopiero teraz. W każdym razie wielki szacunek dla Ciebie Ewuchak ode mnie. Mam nadzieję że wypowie się tu jakaś mama z podobnymi problemami.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

U mnie byly podejrzenia. Przez dwa tygodnie zylam w strachu, maz widzac to zarysykowal i zapisal mnie osobiscie do niezaleznego lekarza, ktory po szczegolowym badaniu zupelnie wykluczyl ta mozliwosc. U mojej babci wystepowala. Ma czwórkę dzieci, dwa porody za wczesne, w tym jedna ciąża bliźniacza, zakonczone poronieniem. Bardzo Ci współczuję i jesteś niesamowita nie poddając sie. Sciskam Cie mocno!

0 0
zgłoś post
do moderacji
Joannamama
Blogerka
post napisany:

To jest coś strasznego mieć taką diagnozę i to jeszcze w ciąży. Bardzo Ci współczuję straty ale też Ci gratuluję bo masz dwójkę cudownych dzieci. Trzeba zawsze szukać plusów wszystkiego i jakoś z tym żyć. Nawet nie znam osoby z czymś takim więc o chorobie się nie wypowiem 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Linum baby