Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Karolina
Mama
post napisany:

W pierwszej ciąży +11 kg przytyłam dwa tygodnie po porodzie miałam już swoją wagę. A w drugiej +13kg przytyłam i zostało mi do teraz 2 kg na plusie. Ja jestem już ponad 6 miesięcy po porodzie. Mam nadzieję że to zgubie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Mi również się wydaje że to ile i jak szybko przybiera się na wadze w ciąży trochę zależy od predyspozycji. Ja się specjalnie nie objadłam i się ruszałam a jednak waga szła szybko w górę. Niby 15 kilo to nie jest jakoś bardzo dużo jednak po porodzie mi zostało i myślałam walczyć z tymi kilogramami.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Magda010
Mama
post napisany:

na razie mam 15 na liczniku a przede mna jeszcze jakies 3 tyg ciazy. w poprzedniej wiecej przytylam i bylam wielka jka nie wiem co napewno bylo ponad 20 kg az zwrocila uwage ze tyle przytylam ale jadlam ile wlezie

0 0
zgłoś post
do moderacji
Marta09111
Mama
post napisany:

Przytyłam w ciąży 20kg byłam wielka i szczerze bardzo dużo mi jeszcze zostało nie mogę teraz tego zgubić nie karmilam piersią a wiem że to dużo daje w ostatniej fazie tak przybrałam na wadze bo co dzień musiałam zjeść ciasto aż mnie w oczy kolilo jak nie zjadłam a teraz wszystko zostalo

0 0
zgłoś post
do moderacji
M@gd@
Mama
post napisany:

19 kg i jeszcze 7 do wagi z przed ciąży zostało. Córka ma pół roku.                                                                                                                                                                                                                                                                                   

0 0
zgłoś post
do moderacji
Slonko
Mama
post napisany:

U mnie było w pierwszej ciąży 25kg ☺ byłm w szoku ile mi potem zostało😞.

Z dwiem nastepnymi ciążami już mniej bo bardziej lekarz pilnował i pare wizyt w szpitalu a teraz to zrzucać niestety nie jest to takie łatwe😕.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Tatko
Tata
post napisany:

Ja w trakcie ciąży żony schudłem 2kg.Zona przytyła jakieś 15 kg.łącznie jako para można powiedzieć że przytyliśmy w ciąży 13kg. Z tym że ja przytyłem po porodzie 2 kg a żona schudła jakieś 15 w ciągu 6 mcy od urodzenia dziecka. Piękna matematyka

0 0
zgłoś post
do moderacji
Edyta Ramza
Mama
post napisany:

Łącznie przytyłam 15kg, szybko zrzuciłam do wagi mniejszej niż przed ciążą beż żadnej diety i rygorystycznych cwiczeń, jakoś naturalnie waga spadła a obecnie 8 miesięcy po porodzie waże tyle co przed ciążą.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jeczesia
Blogerka
post napisany:

Ja juz teraz dokladnie nie pamietam. Okolo 5 kg, ale to dlatego, ze mialam.problemy zdrowotne i moj organizm spalal tłuszcz mimo odpowiedniej diety. Dlatego po ciazy z kretesem zrzucilam.nadbagaz. :D Ale koncze karmix i wracam pomału do wagi sorzed ciazy 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karpatia
Mama
post napisany:

Dziewczyhny a czy łatwo wróciłyście do formy sprzed porodu?  Sama dość sporo tyję w ciazy (przynajmniej tak mi się wydaje) i zastanawiam się czy bedę w stanie to zrzucić po porodzie....... Jak to było u wAS? 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby