Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Paulina1991
Mama
post napisany:

W czasie całej ciąży przytyłam tylko 8kg:) 

Obecnie jestem 4tygodnie po porodzie  i jużnie posiadm nic  kg z ciąży 

Wręcz  przeciwnie ważę mniej niz przed ciąża :D Karmie piersia wiec może  to tez ma wpływ na wage

0 0
zgłoś post
do moderacji
PatrycjaMB
Farmaceutka
post napisany:

Przez pierwsze 3 miesiące ciąży schudłam 6 kilogramów, natomiast potem w sumie przybrałam 14,5 kilograma. Teraz mały ma już 4,5  miesiąca i mam 1 kilogram na minusie. Mam nadzieję że zrzucę jeszcze trochę :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
N
Mama
post napisany:

Ja ogólnie przytylam 15 kilogramów. W pierwszym trymestrze przytylam chyba 0.5 kilograma. W drugim już trochę więcej. A w trzecim to już się rozkrecilam i waga dosyć szybko podskakiwala do góry.                                  

0 0
zgłoś post
do moderacji
kingaw
Mama
post napisany:

Ja przez całą ciąże przytyłam aż 24kg, 2 tygodnie po porodzie 15kg mniej, oby tak dalej.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

0 0
zgłoś post
do moderacji
Sarimanu
Mama
post napisany:

W całej ciąży przytyłam 15 kg. Przez całą ciąże się pilnowalam żeby za dużo nie przytyć bo nie należę do szczupłych kobiet a wiadomo wystarczy sobie pozwolić i już tyl żyje swoim życiem. Po porodzie w ciągu tygodnia wróciłam do swojej wagi a do tego na wadze było 3kg mniej

0 0
zgłoś post
do moderacji
Dominika6692
Mama
post napisany:

Ja w całej ciazy przytylam 9 kg ale niestety już do wagi sprzed porodu nie wróciłam odeszlo mi prawdę mowica tylko te 3 kg które wazyla moja córka gdy sie urodzila ​​​​​​. Gratulacje mamą którym sie udało wrócić do wagi z przed ciąży 

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

W pierwszej ciąży nie przytyłam dużo. Teraz już nie pamiętam dokładnie ile to było. Około 12-12 kilogramów. I zaczęłam tyć dopiero ok 6 miesiąca. Wcześniej nic nie było widać. Bardzo szybko też wróciłam do wagi sprzed ciąży. Teraz natomiast jestem w 17 tygodniu i już mam +4 kg! Aż boję się co będzie dalje :-) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Maleńka94
Mama
post napisany:

Ja w całej ciąży przytyłam 12kg,po powrocie do domu ważyłam tyle co przed ciąża.Synka urodziłam dużego,jednak tylko dwa rozstępy mam mimo że to u nas genetyczne.Teraz po 5 mies od porodu waze jeszcze mniej o 2kg jednak troszkę brzuszek został. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
olgamaron
Mama
post napisany:

11 kilo a już dwa miesiące po porodzie wróciłam do swojej wagi. Lekarz powiedział że nie widać po mnie żebym była wcześniej w ciąży. W ciąży też bardzo długo nie było widać brzuszka  Gdy poszłam na usg polmetkowe kobiety zastanawiały się dlaczego zeszło mi w gabinecie tak długo  

0 0
zgłoś post
do moderacji
Mala240
Mama
post napisany:

Ja w ciąży przytyłam 26 kg. Nie miałam zachcianek, jadłam normalnie tak samo jak i przed ciążą. Każdy organizm jest inny. 

Trzy miesiące po porodzie zostało mi 6 kg więcej, niż przed ciążą. I jakoś nie da się tego pozbyć.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15 Dermedic Baby