Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
Ewcia1858
Mama
post napisany:

Ja łącznie 13 kg. Miesiąc po porodzie wróciłam do swojej wagi jak było u Was ?

4 0
zgłoś post
do moderacji
Patrysia9024
Mama
post napisany:

Ja dużo przytyłam, aż 24 kg. Byłam napompowana jak balon. Strasznie mi się zatrzymala woda w organizmie. Podejrzewam, że przez nadciśnienie, bo póki do 30 tygodnia nie zaczęło wzrastać miałam ok 10 kg więcej. A później już poszło lawinowo. Półtora miesiąca po porodzie zgubiłam połowę.

3 0
zgłoś post
do moderacji
Ewela91
Mama
post napisany:

Ja przytyłam w ciąży 23 kg ale przyznam się że jedzenie pomagało mi gdy miałam mdłości więc nie ma się co dziwić :p Teraz ważę 53 kg i po roku od porodu nie wróciłam jeszcze swojej wagi sprzed ciąży(przed ciążą ważyłam 48 kg), ale chciałabym zrzucić jeszcze ok 3 kg:) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mama w męskim świecie
Mama
post napisany:

Najwięcej przytyłam w pierwszej ciąży bo aż 25kg :/ z czego sporo mi zostało.Niewłaściwe jedzenie również zrobiły swoje . W drugiej ciąży odżywiałam się zdrowo i przytyłam 10 kg z czego pózniej nic mi nie zostało.A w trzeciej ciąży przytyłam 14 kg z czego pare kg mi jeszcze zostały,ale nie jest zle :D

0 0
zgłoś post
do moderacji
Minast87
Mama
post napisany:

38 tydzień i jak na razie jest 11-12 kg na plusie. Najwięcej przybyło właśnie w 3-cim trymestrze, zwłaszcza ostatnie tygodnie. Ciekawe, jak będzie ze zrzucaniem nadprogramowych kilogramów. Mój maluch waży obecnie ok 3kg :).

Zaskoczył mnie niestety niemiło fakt, że przez całą ciążę nie miałam żadnych rozstępów, cały czas na wszelki wypadek pielęgnowałam skórę i jej stan był dobry, aż tu nagle w ostatnim tygodniu brzuszek mocno zaczął przyrastać i dosłownie czułam, jak "pęka mi skóra" - na ostatniej prostej zrobiły się żywoczerwone rozstępy :(.

0 0
zgłoś post
do moderacji
balbinka
Mama
post napisany:

Trzy ciążę i trzy razy przytylam po 11 kg. Pierwsza ciaza nie tylam na poczatku nic i tak do ok 5 miesiaca, druga ciąża tylam rownomiernie a w trzeciej na poczatku schudłam ale liczac od wagi wyjsciowej przytylam 11 kg.

Do wagi z przed ciazy wrocilam najszybciej po 3 ciąży a to za sprawa  choroby i tego ze nie moglam chodzic i posiadać. Kadlam tulko to co mi podali do łóżka i tak w  dwa tygodniepo porodzie mialam wagę sprzed ciazy. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Niunia...
Mama
post napisany:

Łącznie przytulam 10 kilo. Po porodzie było mi bardzo ciężko to zrzucić. Cały czas miałam wrażenie, że waga stoi w miejscu. Dopiero po trzecim miesiącu zauważyłam po sobie, że zaczynam chudnać. Mimo starań i wprowadzenia ćwiczeń ta waga nie jest idealna. Przed ciążą wazylam 58kg, obecnie 63kg. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agnieszka
Mama
post napisany:

Ja w całej ciąży przytyłam 24 kg i do dzisiaj wszystko mi zostało na boczkach:) ale przy dwójce dzieci nie narzekam na ruch zrobi się ciepło to będziemy biegach po podwórku z dziećmi i na placu zabaw to napewno szybko wrócę do formy

0 0
zgłoś post
do moderacji
Dorota1996
Mama
post napisany:

Przed pierwszą ciąża ważyłam 60 kg a kilka dni przed porodem 92,5 także przytyłam 32,5 kilogramów. Jeszcze cztery dni przed porodem przytyłam 4 kilo. W drugiej i trzeciej ciąży przytyłam około 20-25 kilogramów. Juz nawet nie liczyłam :) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Lidi
Mama
post napisany:

Ja przytyłam 16 kg a odzywiałm się zdrowo więc byłam przerazona moim przyrostem wagi ale coż taka uroda chyba. Po porodzie mimo karmienia piersią kg nie uciekały tak szybko więc nie wiem co ze mna nie tak jak niektórzy mówią ze po miesiącu wrocili do swojej wagi

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Emulsja do kąpieli emoliacyjnych