Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz! Zdobywaj punkty i wymieniaj je na nagrody! Zobacz nagrody »

Zarejestruj się »
lub
emisia001
Mama
post napisany:

Ile czasu zajeło wam dojscie do siebie po cieciu? I po ilu godzinach wstalyście z lożka? Ja osobiscie nie miałam z tym problemu po niecałych 11h już wstałam.na nogi poszłam sie umyc i od razu z małym poszłam pochodzić po korytarzu. A po powrocie do domu od razu wzielam sie za sprzatanie,bo nie moglam zniesc porzadków męża hyhy

2 0
zgłoś post
do moderacji
Ula
Mama
post napisany:

O 16 cc a na drugi dzień rano o 6 wstałam. Bardzo powoli bo dziewczyny widziałam miały nudności duże. Na początku przy luzku z asekuracja powoli chodziłam. Tak przez pierwsze pół godziny

3 0
zgłoś post
do moderacji
Ula
Mama
post napisany:

Potem coraz lepiej było. Głównie ciągnie ie czułam nie taki ból, więc już nie musiałam brać p/bólowych leków. 

3 0
zgłoś post
do moderacji
Ula
Mama
post napisany:

Najgorzej było podnieść się z leżenia ale jakoś powoli najpierw na boczek i coraz lepiej szło 

3 0
zgłoś post
do moderacji
emisia001
Mama
post napisany:

Ja nie moglam sie podcagnac tak jak mowily so gory zeby usiasc wyzej tylko od razu na bok i na nogi. Dziewczyny z sali co juz byly do wyjscia na czworaka prawie chodzily a ja latalam wszystko kolo siebie malego robilam az polozne uwierzyc nie mogly patrzac na "kolezanki z sali" hyhy

1 0
zgłoś post
do moderacji
Klomisia
Mama
post napisany:

Dobrze  że nie miałam cc

1 0
zgłoś post
do moderacji
emisia001
Mama
post napisany:

Też wolałabym jej uniknac ale niestety 19h porodu bez postepu musialo sie tak zakonczyc :/

1 0
zgłoś post
do moderacji
Mysioperza
Mama
post napisany:

Ja wstałam po 10 godzinach. Najpierw na boczek i potem przy małej pomocy na nogi i od razu pod prysznic z małą asekuracją położnej. Przy Synku też wszystko robiłam.

Sama rana zbytnio mi nie dokuczała, ale to może dzięki temu, że miałam takie bóle głowy po znieczuleniu, że przez 4 dni byłam podłączona do kroplówek ze środkami przeciwbólowymi. Ból głowy dokuczał mi równo przez tydzień i nagle skończył się. Chyba "dzięki" bólowi głowy zapominałam o bólu rany.

1 0
zgłoś post
do moderacji
emisia001
Mama
post napisany:

Hehe mnie po znieczuleniu dopadl tak okropny bol bardku i calego praeego ramienia ze chodziłam i płakałam now adziewucha na sali nie chciala uwierzyc ze to tak moze bolec i ze udaje az cwaniary samej nje dopadl ten sam bol gdzie ja juz bylam w swietnym nastroju bo mi przeszlo. ;) 

1 0
zgłoś post
do moderacji
Paulina
Mama
post napisany:

Ja tak samo podczas wstawania miałam duże zawroty głowy i wstawałam z asekuracją

2 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Ochronny krem specjalny SPF 15