Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
tyszkowska
Mama
post napisany:

Raczej starałam się nie kupować dużo ubrań. Bardzo lubiłam chodzić w leginsach i koszulach. Miałam 3 sukienki ciążowe i jedna spódnice z wysokim stanem. Jeśli miałam gdzieś wyjść wybierałam raczej spodnie  mum jeans. Dużo ubrań upolowałam w lumpeksie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
AnnaKurowska
Mama
post napisany:

Miałam  tylko 2 bluzki ciążowe na krótki i na długi rękaw. Nosiłam ciuchy owersize które idealnie mieściły nawet duży ciążowy brzuch. Teraz po porodzie mogę te ciuchy normalnie nosić. Spodnie biodrowki które zapinany się pod brzuchem

0 0
zgłoś post
do moderacji
Sandra1987
Mama
post napisany:

Raczej nie. 

Na pewno zakupiłam biustonosze sportowe, które w ciąży były bardzo wygodne oraz legginsy ciążowe:)

W większość ubrań miescilam się

0 0
zgłoś post
do moderacji
kredkaczarna
Mama
post napisany:

Ja kupilam 2 pary spodni, leginsy z mikrofibry pod spodnie ( 2 ciaze w zimie) i sukienke. W lecie nosilam duzo sukienek wiec bylo o wiele latwiej. Dtaralam sie nienkupowac ciuchow typowo ciazowych, bo pozniej juz ich niewykorzystam

0 0
zgłoś post
do moderacji
malajaa
Mama
post napisany:

Ja rodziłam w styczniu więc największy brzuszek przypadł na zimę. Miałam po dwie pary jeansów i legginsów ciążowych. Mieściłam się w bluzki i swetry sprzed ciąży więc te typowo ciążowe sobie odpuściłam. Płaszczyk zimowy kupiłam o luźniejszym fasonie i do końca mogłam się zapiać. Wszystko zależy jak duży jest brzuszek. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Roksana Banachowicz Brodowicz
Mama
post napisany:

Nie kupowałam specjalnie ubrań ciążowych. Zwykle kupowałam ubrania o rozm większe, i tylko wtedy gdy już była taka konieczność. Jedynie co kupowałam w większej ilości to koszulki do karmienia. Ale to już po narodzinach dzieci

1 0
zgłoś post
do moderacji
AnnaGie
Mama
post napisany:

Ja na szczęście lubiłam zawsze kupować ubrani tylu oversize i na czas ciąży były w sam raz te, które zakupiłam do tej pory. Kupiłam tylko getry oraz jeansy typowo ciążowe w H&M i to tyle :) duzo rzeczy można tez odkupić od innych mam np na forach lub Olx.

0 0
zgłoś post
do moderacji
xoxomamazosi
Mama
post napisany:

Ja kupiłam tylko jedne legginsy ciążowe i nosiłam je po 30 tyg, bo miałam mały brzuch i sprawdzały się luźniejsze ubrania. Z kurtką zimową też miałam szczęście (koniec ciąży przypadał na grudzień), bo przed ciążą schudłam 17 kg i z tego okresu została mi kurtka o fasonie rozszerzającym się ku dołowi. Nie ma sensu inwestować za dużo w ubrania ciążowe, lepiej w to miejsce zainwestować w wyprawkę dla maluszka. Warto zwracać uwagę, żeby nie uciskało brzuszka  i nie które ubrania można wykorzystać zaraz po porodzie zanim ciało nie dojdzie do siebie a dobrze wiemy, że chwilkę to trwa zwłaszcza po cc, gdzie tak od razu nie można ruszyć do ćwiczeń ;)

0 0
zgłoś post
do moderacji
Jamajka
Mama
post napisany:

Starałam się nie kupować zbyt wielu ubrań ale ciężko było znaleźć koszulki i koszule wystarczająco długie, większość podnosiła się na brzuchu.problem był też że ze spodniami bo miałam bardzo duży brzuch. Ale nie opłaca się kupować zbyt wielu ubrań ponieważ ubrania ciążowe są dużo droższe, a ubieramy je tylko przez rok

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zajac
Mama
post napisany:

Ja mam 2 pary spodni kupionych. I do tego jedną koszulę, w której będę mogła też później chodzić. Mam tez jedna sukienke w ktorej tez po ciazy moge spok9jnie sie ubrac. A tak to mam leginsy też ciążowe. Super się w nich czuje i chodzę nom stop. Więcej już nie zamierzam kupować....

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Lekki balsam do ciała Dermedic Baby