Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Joanna Jata
Mama
post napisany:

Jako że moja ciąża przypadła na okres wiosna/lato i kawałek jesieni kupiłam bardzo fajne dżinsów Ogrodniczki w h&m i z drugiej ręki dwie pary spodni już na chłodniejszy czas. 

Po domu latem chodziłam w koszulkach męża ;) 

0 0
zgłoś post
do moderacji
leksik1
Mama
post napisany:

Mam to szczęście, że niedawno moja siostra i kuzynka były w ciąży i spro ubrań dostałam po nich. Odnalazłam nawet jedne moje stare ciążowe spodnie. A poza tym obecnie w 22. tygodniu ciąży jeszcze daję radę chodzić w normalnych ciuchach, a na ten najgrubszy okres to łatwoej znajdę jakąś letnią sukienkę. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anetuuss2603
Mama
post napisany:

Na początku ciąży kupilam 2 pary leginsow ciazowych i jedne jeansy i tak naprawdę to w nich nie chodziłam. Było mi nie wygodnie z tym pasem na brzuchu. Kupowałam po prostu zwykle leginsy czy spodenki dresowe w większym rozmiarze. Koszulek czy bluzek  ciazowych nie kupowałam wcale. Jak moje były juz za małe to kupowalam wieksze z lekkim zapasem zeby po 2 tygodniach nie okazaly sie za małe:-) pozniej te koszulki przydaly sie po porodzie bo jednak troche czasu zajmie zanim sie wroci do figury z przed ciąży. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Viki28
Mama
post napisany:

Ja nie przesadzam z kupowaniem ciążowych ubrań. Ubrań sprzed ciąży, w które teraz się mieszczę jest niewiele. Większość garderoby odłożyłam na wyższe półki w szafie z nadzieją, że kiedyś do niej wrócę. A teraz sporo rzeczy pożyczyłam od mamy i siostry. Nie ma sensu kupować mnóstwa ubrań, które potem będą tylko leżeć w szafie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
FifkaPe
Mama
post napisany:

Ja ogólnie nosze ubrania oversize no takie po prostu lubię, wiec miał spory wybór . Musiałam jednak kupić ciążowe jeansy i leginsy bo w takich było mi o wiele wygodniej i dosłownie 2 tshirty, żeby mi nie wiało po brzuchu jak zakładałam sweter

0 0
zgłoś post
do moderacji
Katarynka
Mama
post napisany:

Przez całą ciąże chodziłam w swojej garderobie, dopiero przez ostatni miesiąc zakupiłam 2 koszulki na wyjście. Poród był na czerwiec, więc już ciepło. Nie kupowałam typowych ciążowych, które są drogie tylko poprostu rozmiar większą dopasowana do sylwetki. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Katarynka
Mama
post napisany:

Przez całą ciąże chodziłam w swojej garderobie, dopiero przez ostatni miesiąc zakupiłam 2 koszulki na wyjście. Poród był na czerwiec, więc już ciepło. Nie kupowałam typowych ciążowych, które są drogie tylko poprostu rozmiar większą dopasowana do sylwetki. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Anna 2808
Mama
post napisany:

Ja kupiłam spodnie i leginsy ciążowe. po porodzie mimsie przydały jakiś czss.i piżamę ciążowa też kupilam i jednocześnie do karmienia mi sie przydala. Moja znajoma kupiła jakiś pas zakładany na spodnie, wyglądały potem te spodnie na ciążowe i nie musiała zmieniać garderoby. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Justii mum
Mama
post napisany:

Ja ubrań typowo ciazowych nigdy nie kupilam. Nosilam leginsy i większe koszulki tylko kupilam. Sukienki mam over size i tez pasowały. To wszystko zależy ile kto przybierze na wadze w ciąży. Ja miałam mały brzuszek też

0 0
zgłoś post
do moderacji
Agi83
Mama
post napisany:

Ja kupiłam tylko 1 parę leginsow. 2 koszule nocne do karmienia oraz 2 koszule nocne rozmiar większe do szpitala plus bielizne. Po porodzie zalowalam że mam tylko jedne leginsy bo brzuch tak szybko do stanu pierwotnego nie wrocil.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Kremowy żel do mycia Dermedic Baby