Nawigacja:
Ciąża i poród |
Nasze forum dyskusyjne dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Nie trać czasu, zarejestruj się i zaloguj teraz!

Zarejestruj się »
lub
Paulina1993
Mama
post napisany:

Ja ograniczyłam kupowanie ubrań dla kobiet w ciąży do minimum, a to dlatego, że sporo dostałam od swojej siostry. W dodatku aż do ósmego miesiąca ciąży mogłam chodzić w swoich ubraniach przed ciążowych na przykład leginsach, czy luźnych bluzkach.

0 0
zgłoś post
do moderacji
MamaNaPełenEtat
Mama
post napisany:

Ja nie kupywałam ubrań ciążowych w ogóle. Po prostu kupywałam kilka rozmiarów wieksze które wyglądaly na mnie dobrze. Starałam się wybierać takie które i po ciazy trochę wieksze będą dobrze wyglądać albo które będę mogła przerobić. Bardzo dużo rzeczy znalazlam w lumpeksach. Może niektórzy się wstydzą ale według mnie czasem warto tam zajrzeć. Można znaleźć wiele fajnych ciekawych rzeczy tak naprawdę za śmieszną cene. Ja już po ciązy a dużo ciszków które kupiłam będąc w ciąży do dzisiaj goszczą w mojej szafie

0 0
zgłoś post
do moderacji
NatSol
Blogerka
post napisany:

Ja największy brzuch miałam w okresie wakacji, więc nie potrzebowałam na szczęście żadnych ciepłych ubrań. Nie kupowałam prawie nic, poza jedną parą dżinsów ciążowych i jedną sukienką, w której się zakochałam 😉

0 0
zgłoś post
do moderacji
kropa
Mama
post napisany:

Ja miałam wielki brzuch i ubrania 2 rozmiary większe nie dawały rady, np koszulki były szersze, ale unosiły się na brzuchu do góry i robiły się za krótkie, głupio to wyglądało. Jednak ubrania ciążowe spełniały swoją funkcję.

0 0
zgłoś post
do moderacji
Karpatia
Mama
post napisany:

Dziewczyny a jak chodzicie ubrane po domu? 

Macie specjalne ubrania domowe?  Zastanawiam się jak się ubeiracie bedąc w domu .Elegancko czy nie zwracacie na to jak chodzicie ubrane...............................

0 0
zgłoś post
do moderacji
Rozalens
Mama
post napisany:

Ja mam z pięć zestawów domowych "wdzianek", miękkie, wygodne, cieplutkie, różowe, czerwone i w gwiazdki pluszowe dresiki, pomimo, że na codzień moje ubrania są bardzo stonowane, więc w domu szaleje kolorystycznie. Domowe ubrania nie muszą być stare i znoszone, wręcz przeciwnie, za parę groszy można kupić coś w czym można się czuć jak dziecko i to szczęśliwe. 

Bardzo lubie na pewno takie wygodne legginsy

https://txm.pl/ona/odziez-damska/legginsy

Polecam polować na nie w textil market. W sklepie jak widzisz są dobre promocje na spodnie. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Arlettera
Mama
post napisany:

Podobnie jak kolezanka powyżej nie kupowałam ciązowych ubrań. Rodziłam w lecie, tak więc nie musiałam sie martwić na przykład o zimową kurtkę. Poza tym oprócz brzucha nic mi się tak bardzo nie powiększyło. Do 4 miesiąca ciązy na przyklad nosiłam swoje standardowe spodnie.

Dobrze jest kupować szersze sukienki, szczególnie te odcinane pod biustem. Można je dzięki temu nosić i po porodzie ;) 

Od siebie polecam zajrzeć sobie tutaj. W sklepie znajdziecie sporo takich świetnych ciuszków. 

0 0
zgłoś post
do moderacji
Zgłoszenie postu do moderacji

Pomóż nam zrozumieć, co się stało

Krótko uzasadnij przyczynę zgłoszenia posta

Zgłoszenie postu do moderacji

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte

Nasi moderatorzy przyjrzą się zgłoszonej przez Ciebie sprawie

Polecane produkty
Dermedic:

Masło intensywnie natłuszczające Dermedic Baby